ROBEL shoes&accessories - odborná asistentka predaja OC Laugarício

ROBEL shoes&accessories

Miesto práce
OC Laugaricio, Belá, Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
350 - 500 EUR/mesiac313 Euro brutto / 20h týždenne PLUS osobné ohodnotenie + príplatky za víkendy + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho predajného tímu v ROBEL shoes&accessories v obchodnom centre OC LAUGARICIO, Trenčín hľadáme pradavačov/-ky na skrátený pracovný úväzok.

Náplň práce:

• Obsluha zákazníkov a aktívny profesionálny predaj a poradenstvo pri predaji

• Práca s pokladňou a finančnou hotovosťou vrátane pravidelnej uzávierky pokladne

• Práca s tovarom – balenie, vybaľovanie, presuny tovaru, označenie tovaru a uloženie tovaru na predajni podľa pokynov

• Spracovanie objednávok zákazníckych a internetových súvisiacich s danou prevádzkou

• Udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke a v zázemí

• Komunikácia s nadriadenými zamestnancami a vykonanie nimi daných pokynov

• Dobrý kolektív a príjemné pracovné prostredie

• Práca s kvalitným značkovým tovarom

• Práca v stabilnej spoločnosti, kt. má na Slovensku viac ako 30 predajní

• Dlhodobá pracovná perspektíva

• Variabilná mzdová zložka

• Zamestnanecké zľavy a benefity

• Príplatky za prácu počas víkendov

• Vstupné zaškolenie

Pokiaľ radi pracujete s módnym tovarom, spľňate vyššie uvedené požiadavky a chcete pracovať s nami v ROBEL shoes, budeme radi, keď nám pošlete Váš životopis a motivačný list s fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

• Prax v maloobchodnom predaji s obuvou výhodou

• Príjemné vystupovanie

• Pozitívny vzťah k predaju a profesionálny prístup k zákazníkom

• Komunikatívnosť a samostatnosť

• Zodpovednosť a spoľahlivosť

• Flexibilná pracovná doba aj počas víkendov

Sme slovenská rodinná maloobchodná firma z tradičného obuvníckeho mesta Partizánske prevádzkujúca 35+ multibrandových predajní so značkovou obuvou a doplnkami Tamaris, Bugatti, Rieker, Etimee, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, GANT, Gabor, Hispanitas, atď. na Slovensku + eshop robel.shoes. Naše predajne nájdete okrem iného aj v nákupných centrách AUPARK (Bratislava, Žilina, Košice, Piešťany), AVION Bratislava, MLYNY Nitra, EURÓPA Banská Bystrica a LAUGARÍCIO Trenčín.

Pravidelne cestujeme za výrobcami obuvi po celej Európe a starostlivo vyberáme tie najlepšie kúsky obuvi a kabeliek od viac než 60 renomovaných značiek, aby ste každú sezónu mali možnosť kúpiť si módny hit, či nadčasovú klasiku. Naše kolekcie sú dynamické, prispôsobené každodennému životu a novým výzvam, ktorým čelíme neustále, ale hlavne sú vyberané s láskou pre našich zákazníkov.

Všetko čo robíme vystihuje naše motto: "Dokonalosť k Tvojim nohám"

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3577032  Dátum zverejnenia: 24.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 350 - 500 EUR/mesiac313 Euro brutto / 20h týždenne PLUS osobné ohodnotenie + príplatky za víkendy + variabilná zložka