Kreatívna Copywriterka pre krásnu obuv a kabelky

ROBEL shoes&accessories

Miesto práce
Za riekou Nitrou 1490, Partizánske-Salaš
Termín nástupu
ihneď
800 - 900 EUR/mesiacmzda bude stanovená na základe skúseností uchádzača. K mzde sa dodatočne vypláca finančný príspevok na stravu. Firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zbožňuješ krásne topánky, dokonalé kabelky a zaujímaš sa o nové módne trendy? Chceš pracovať s novými kolekciami obuvi a doplnkov Gant, Tommy Hilfiger, Skechers, Bugatti, Tamaris a približovať ich naším zákazníkom? Áno, u nás si na správnom mieste :-)

Rozšír náš mladý tím o svoju kreativitu a prispej k úspechu a expanzii nášho eshopu robel.sk + predajní na Slovensku a v okolitých krajinách.

Prilož ruku k spoločnému dielu, uplatni svoje skúsenosti a jedinečnú individualitu tvorbou pútavých textov pre naše online kanály + dopĺňanie SEO textov on a off page + úprava súvisiacich metadát - znie komplikovane, je naučiteľné ;-)

Práca v príjemnom mladom kolektíve

Možnosť flexibilného pracovného času podľa dohody

Pravidelné zamestnanecké nákupné výhody

Dlhodobá pracovná perspektíva

Potešíme sa každému životopisu a motivačnému listu ktorý od Vás dostaneme na náš email.

Zároveň sa ospravedlňujeme, že budeme spätne reagovať len vyhovujúcim uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

záujem o módu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Copywriting - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreativita a láska k móde

Samostatnosť a zodpovednosť

Zručnosti s MS Office

Bezchybná gramatika

anglický jazyk výhodou

Sme slovenská rodinná maloobchodná firma z tradičného obuvníckeho mesta Partizánske prevádzkujúca 35+ multibrandových predajní so značkovou obuvou a doplnkami Tamaris, Bugatti, Rieker, Etimee, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, GANT, Gabor, Hispanitas, atď. na Slovensku + eshop robel.shoes.

Naše predajne nájdete okrem iného aj v nákupných centrách AUPARK (Žilina, Košice, Piešťany), AVION Bratislava, MLYNY Nitra, EURÓPA Banská Bystrica a LAUGARÍCIO Trenčín.

Pravidelne cestujeme za výrobcami obuvi po celej Európe a starostlivo vyberáme tie najlepšie kúsky obuvi a kabeliek od viac než 60 renomovaných značiek, aby ste každú sezónu mali možnosť kúpiť si módny hit, či nadčasovú klasiku. Naše kolekcie sú dynamické, prispôsobené každodennému životu a novým výzvam, ktorým čelíme neustále, ale hlavne sú vyberané s láskou pre našich zákazníkov.

Všetko čo robíme vystihuje naše motto: "Dokonalosť k Tvojim nohám"

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2517241  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac