Manažérka / Manažér spoločnosti ROAL group s. r. o.

ROAL group, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta a dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická spoločnosť s medzinárodnou účasťou príjme manažéra spoločnosti.

Hľadáme aktívneho človeka, ktorý je flexibilný, má rád výzvy a zvláda dynamické prostredie.

- samostatná práca a zastrešenie prevádzky chodu spoločnosti na SK trhu
- aktívne vnímať dianie vo firme a vylepšovať chod firmy
- plánovanie obchodných cieľov, zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky spoločnosti
- reprezentácia spoločnosti, prezentovanie komplexných služieb a riešení
- budovanie dobrých vzťahov s už existujúcimi partnermi na SK / CZ trhu a v zahraničí, starostlivosť o kľúčových klientov
- telefonická, e-mailová a osobná komunikácia s B2B partnermi
(DM-drogerie, Notino, Fann parfumérie...), distribučnými spoločnosťami (Medart, Phoenix, Pilulka, Unipharma...) a dojednávanie obchodných podmienok, komunikácia na dennej báze
- listovanie produktov u partnerov a celková administratíva s tým spojená
- komunikácia s výrobnými spoločnosťami
- tvorba tabuliek, reportov pre vedenie spoločnosti
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a partnerov na SK a CZ trhu, uzatváranie zmlúv o spolupráci
- spolupráca pri vytváraní budgetu na výrobu tovaru, marketing, realizácia predajných aktivít značky. Komunikácia a konzultácia s marketingovým tímom a účtovným oddelením
- iné administratívne povinnosti vyplývajúce z pozície manažéra spoločnosti
- ochota pracovať samostatne na rozvoji značky na SK a CZ trhu
- pomoc pri vytváraní obchodných príležitostí aj na zahraničnom trhu, participácia na registrácii produktov v zahraničí
- kontrola zamestnancov, finančná kontrola firmy
- požadujeme zodpovedný a proaktívny prístup k plneniu pracovných zadaní
- aktívne sledovanie nových trendov na trhu.

Provízie z predaja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, B2B sektor, manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

manažment, obchod

Počet rokov praxe

5

Flexibilita, ochota, lojálnosť, komunikatívnosť, zvládanie dynamického pracovného prostredia, inovatívnosť, proaktívny prístup k práci, samostatnosť, osobný záujem pre rast spoločnosti. Znalosť anglického jazyka výhodou.

Spoločnosť ROAL group s. r. o. vyvinula a distribuuje značku ZEEN by Roal. Na pohovor odporúčame pozrieť si našu stránku www.zeenworld.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778638  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac