Reagujte bez životopisu

Projektant dopravných stavieb - cesty

roading s. r. o.

Miesto práce
Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do rozrastajúcej sa projekčnej kancelárie zameranej na cestné stavby. Naša kancelária v Stupave ponúka prácu na zaujímavých projektoch prevažne v Bratislavskom kraji. Výsledky vašej práce môžete reálne vidieť a zažiť.

Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- tvorba projektovej dokumentácie pre stavebné povolenia a pre realizáciu stavby
- spracovanie podkladov pre rozpočty
- navrhovanie stavieb v cestnej doprave (cesty druhej a tretej triedy, miestne komunikácie, spevnené logistické plochy, parkoviská, cyklotrasy)
- obhliadky v teréne
- komunikácia s investorom a v rámci tímu

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v menšom kolektíve s rodinnou atmosférou,
- možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu,
- individuálny prístup,
- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecializované na dopravné stavby

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce v programe AutoCAD (min. 2 roky skúseností)
- znalosť programov RoadPAC a Cenkros sú výhodou
- aktívny prístup
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- chuť vedomostne rásť

roading s.r.o. je projekčná kancelária špecializovaná na projekciu cestných stavieb. Na trhu funguje už od roku 2011.

Bočná 33
900 31 Stupava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3845672  Dátum zverejnenia: 11.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac