Realitný maklér / asistent (ka) realitného predaja

RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.05.2024
3 000 EUR/mesiacMožnosť ďalších kariérnych benefitov ako príspevok na asistentku, kanceláriu alebo po odpracovaní stanovených rokov doživotná anuita

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou našej spoločnosti Broker Consulting a.s.  ako realitný maklér / asistent (ka) realitného predaja / finančný špecialista. Hľadáme mladých a ambicióznych ľudí, ktorí chcú prepojiť obchod s realitami a financiami a zvýšiť svoju efektivitu a úspešnosť u klienta.

Ako realitný maklér / asistent (ka) realitného predaja budeš mať nasledujúce úlohy:

  • Zabezpečovať realitné obchody a finančné služby pre klientov.
  • Prezentovať a predávať nehnuteľnosti klientom.
  • Poskytovať odborné poradenstvo v oblasti realít a financií.
  • Viesť komunikáciu s klientmi a obchodnými partnermi.
  • Realizovať predajné aktivity a zabezpečiť administratívu súvisiacu s obchodom.

Typický deň na pozícii realitného makléra / asistenta (ky) realitného predaja zahŕňa:

  • Komunikáciu s klientami a obchodnými partnermi.
  • Realizáciu obhliadok nehnuteľností.

Pracovná doba je flexibilná a závisí od potrieb klientov.

  • Bežná pracovná doba je od 9:00 do 17:00.
  • Pracovný čas môže byť aj v iných časových intervaloch podľa potrieb klientov.

  • Môžeš sa stať súčasťou tímu kreatívnych realitných maklérov a finančných špecialistov, ktorí spoločne tvoria skvelé pracovné prostredie.
  • Tvoja práca bude plná kreativity a inovácie, pretože náš tím stále hľadá nové a lepšie spôsoby, ako pomôcť našim klientom.
  • U nás nájdeš moderné aplikácie a technológie, ktoré ti pomôžu byť vždy v spojení s klientmi a zvládať svoju prácu ešte efektívnejšie.
  • Môžeš sa tešiť na kompletné zaškolenie a podporu od našich skúsených kolegov, ktorí ti pomôžu zvládnuť každodenné výzvy.
  • Tvoj pracovný život bude plný dynamiky a nových príležitostí, pretože realitný trh sa neustále mení a my sa s ním snažíme držať krok.
  • V našej firme sa môžeš tešiť na široké spektrum benefitov, ako napríklad flexibilný pracovný čas, možnosť home office, alebo pravidelné školenia a teambuildingové aktivity.

Na základe Vášho žIvotopisu vybraní kandidáti budú pozvaní na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s ľuďmi, komunikácia, výhodou je zručnosť na sociálnych sieťach.

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 25 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného a realitného sprostredkovania.

Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.

Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť uplatniť svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji spoločného úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo a realitné služby na vysokej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: RNDr. Ivan Sedilek
Tel.: +421903415744
E-mail: poslať životopis
ID: 4706854  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac