Realitný maklér

RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
flexibilne
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám realitného makléra do sieťovej celoslovenskej realitnej kancelárie, ale aj asistenta/ku odborného predaja realít. Výhodou práce u nás je prepojenie realít a financií, čo znásobuje možnosti príjmu.

Úzka spolupráca s finančnými špecialistami s províznym prepojením, jednoduchšie získavanie a náber nehnuteľností, práca s inovatívnymi aplikáciami, možnosti vzdelávania, profesionálne zázemie, flexibilný pracovný čas, odmeňovanie podľa výkonu, neobmedzený kariérny rast, reprezentatívne priestory.

Poprosím o zasielanie životopisov a motivačných listov na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reality, obchod, finančné poradenstvo

Vodičský preukaz

B

Komunikačné schopnosti, pracovitosť, zodpovednosť, iniciatívnosť, dochvíľnosť, ochota učiť sa, tímový duch.

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 25 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného a realitného sprostredkovania.

Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.

Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť uplatniť svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji spoločného úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo a realitné služby na vysokej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4503208  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac