Finančný a investičný špecialista

RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.12.2022
3 000 EUR/mesiacMožnosť ďalších kariérnych benefitov ako príspevok na sistentku, kanceláriu alebo po odpracovaní stanovených rokov doživotná anuita

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete objaviť moderný obchod vo svete financií? Potom sme
pre Vás tou správnou voľbou.
Našim poslaním je poskytovať klientom profesionálny servis pri efektívnom plánovaní rodinných financií.

- analýza potrieb klienta
- návrh riešenia na splnenie cieľov klienta
- optimalizácia klientových financií
- využívanie moderných appiek, modelácií a porovnávačov rôznych produktov väčšiny finančných inštitúcií
- výber najvhodnejších produktov pre klientov
- správa majetku klientov a investícií
- spolupráca s realitným oddelením, riešenie klientovho bývania, financovanie a výnosnosti investičných nehnuteľností
- dlhodobá spolupráca s klientom, servis a plánovanie budúcich krokov

Broker Consulting a.s. je spoločnosť pôsobiaca na trhu už 24 rokov a ponúka profesionálne zázemie, modernú podporu a jasné pravidlá možnosti osobného rastu. Venujeme sa komplexnej ponuke finančných služieb: od investícií, renty, hypotéky, poistenia, dôchodkov a ďalších sektorov finančného trhu až po investičné nehnuteľnosti. Vďaka prepojeniu realít a financií v našej spoločnosti, je získavanie klientov jednoduchšie. Budete tak riešiť finančné služby nielen pre vlastných klientov, ale aj pre klientov našich realitných maklérov.

Systém nášho vzdelávania Vás postupne naučí všetkému, čo treba vedieť v našej profesii po odbornej, aj obchodnej stránke. Takže nehľadáme len ľudí z “brandže”.

V čase, keď veľa firiem prepúšťa, my dávame príležitosť v jednom z najrastovejších odvetví na trhu.
Práca v stabilnom a zabehnutom kolektíve.
Zaujímavé možnosti kariérnych postupov.
Nadštandardné príjmy pri kvalitnom výkone.
Motivačné súťaže a množstvo kariérnych benefitov
Bezpečie a dobré meno poprednej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje stabilitou a dlhodobým rastom a ktorá je vždy pripravená na dynamické zmeny požiadaviek trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť vzdelávať sa, komunikatívnosť, proaktivita, cieľavedomosť, zodpovednosť, ambicióznosť

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 25 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného a realitného sprostredkovania.

Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.

Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť uplatniť svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji spoločného úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo a realitné služby na vysokej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4473323  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac