Obsluha výrobných liniek - palič – triedič

RMS Košice s.r.o.

Miesto práce
U. S. Steel Košice, s.r.o., Šaca
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacMožnosť valorizácie mzdových podmienok na základe hodnotenia skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na začiatku zmeny preberá kompletné informácie od paliča z predošlej zmeny a riadi sa pokynmi z knihy Príkazov. Zodpovedá za správne vypísané tlačivá potrebné pre priebeh výroby. Priebeh zmeny eviduje v dennom hlásení (elektronická forma) a zmenovej knihy výroby. Náhodne kontroluje podriadených pri vykonávaní pracovnej činnosti a vykonávanie medzioperačnej kontroly výrobkov, správnosť vypisovaných údajov v jednotlivých kontrolných záznamov a dodržiavanie interných predpisov a ostatných platných prevádzkových predpisov. Pri ukončení zmeny preberá a kontroluje tlačivá od podriadených. Odovzdáva kompletné informácie nasledujúcej zmene.

Obsluhuje a riadi temperovaciu pec na temperovanie magnéziových stavív a výrobkov podľa platných technologických predpisov. Prevádza posuv vozov a ich manipuláciu po koľajišti. Obsluhuje a riadi plynovú pec na vyhrievanie zásobníkov a miešačov v zimnom období podľa platných technologických predpisov. V prípade poruchy zariadení spolupracuje s údržbou. Zodpovedá za triedenie a evidenciu paliet hotovej výroby. Pri triedení namerané rozmery zapisuje do ložných listov. Riadi sa podľa platnej technologickej zásady pre rozmerové tolerancie a vonkajšie chyby stavív. V prípade neprítomnosti majstra prevádzky a koordinátora zamestnanec riadi zmenu na stredisku.

​- práca v stabilnej a prosperujúcej firme
- zaškolenie a zapracovanie (adaptačný proces)
- podpora odbornosti a zručnosti - odborné školenia, kurzy
- možnosť osobného rastu
- viac na osobnom pohovore​

Práca Obsluha výrobných liniek - palič – triedič si vyžaduje pracovné nasadenie a vysokú zodpovednosť a znalosť svojej profesie. Zároveň je nevyhnutné spolupracovať v tíme a aktívne sa zapájať do pracovných procesov. Pracuje sa podľa zmenového kalendára (8 a12 hodinové zmeny).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- vyžadujeme zodpovednosť, pracovnú disciplínu, ochotu a precíznosť

- zabezpečíme preškolenie a po zaučení profesie adaptačný proces v prevádzke na potrebný výkon práce
- chuť aktívne sa učiť a rásť
- nebáť sa zmeny

Spoločnosť RMS Košice s.r.o. sa zaoberá výrobou žiaruvzdorných výrobkov, opravou a rekonštrukciou hutných agregátov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Pavel Dzuro
Tel.: +421917767370
E-mail: poslať životopis
ID: 4811748  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac