Asistent predaja v cyklocentre

RM JET, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiacPercentá z marže (variabilná zložka) + ďalšie benefity podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecná administratívna podpora, starostlivosť o zákazníkov, získavanie nových zákazníkov a podpora organizácie práce v cyklocentre Mobility RM JET.

Sme nová, rozvíjajúca sa prevádzka rodinnej firmy RM JET. Ponúkame prácu v etickom prostredí a spravodlivé a férové ohodnotenie. Prácu v prosperujúcej spoločnosti, ktorá je otvorená novým nápadom a návrhom, mladý kolektív, možnosť odborného rastu, úvodné zaškolenie + školenia počas roka.

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte e-mailom. Na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre osobu ktorá sa orientuje v administratíve, má chuť pracovať, vzdelávať sa, je loajálna a disponuje zmyslom pre kvalitne odvedenú prácu, so zameraním na detail. Obchodné zručnosti sú výhodou.

Cyklocentrum, autorizovaný predaj a servis vozidiel s tradíciou,
autoškola,
 detské dopravné ihrisko. www.mobilitytrnava.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RM JET
Bratislavská 7482/80
917 02 Trnava

Kontakt

ID: 4072108  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac