Vedoucí oddělení logistiky a nákupu

RM Gastro Group

Místo práce
Veselí nad Lužnicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO VÁS ČEKÁ?

Zlepšování a optimalizace procesů logistiky a nákupu v duchu štíhlé výroby, logistiky i administrativy, nastavování pravidel-standardizace
Zodpovědnost za kvalitní a efektivní zásobování výrobního závodu vstupním materiálem, komponenty, energiemi, vybavením, režijním materiálem a službami.
Zodpovědnost za zvyšování produktivity a optimalizaci všech procesů v oblasti nákupu a logistiky.
Zajištění plynulosti toku materiálu, optimalizuje náklady a dohlíží na zvyšování standardů kvality.
Řízení, motivace a rozvoj týmu svých přímých podřízených, dohled nad dodržováním principů štíhlé logistiky a administrativy, navrhuje a implementuje nutné změny, reaguje na vývoj trhu.
Součástí pozice je vytvářet a rozvíjet produktivní a vstřícné prostředí se zvyšující se zaangažovaností spolupracovníků

JAKÉ ZKUŠENOSTI UVÍTÁME?

  • Min. 3 roky praxe v logistice a nákupu ve výrobní firmě,
  • Min. 3 roky manažerských zkušeností s vedením týmu výrobního skladu a logistiky
  • Praktické a prokazatelné zkušenosti s řízením zásob
  • Velmi dobré organizační dovednosti
  • Pečlivost a sebeorganizace – nutnou podmínkou
  • Komunikační dovednosti na vysoké úrovni

  • Anglický jazyk mírně pokročilá - A2
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Notebook, Mobilní telefon
  • Přátelský a milý kolektiv
  • Zajímavou práci s možností realizace vlastních nápadů
  • Motivující finanční ohodnocení s výkonovou bonusovou složkou
  • Podporu ve vzdělávání a dalším rozvoji
  • Nástup ihned

CO NABÍZÍME?

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Jazykový rozvoj
  • Služební mobil, notebook, automobil k soukromému užití
  • Obědy dotované zaměstnavatelem
  • Další benefity (firemní masér, bonus za odpracované roky atd..)
  • Moderní pracovní prostředí ( nově zbudovaná výrobní hala)
  • Zázemí stabilní silné společnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3591058  Dátum zverejnenia: 1.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.