Nákupčí / Procurement Buyer

RM Gastro Group

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

- vedení agendy ředitele centrálního nákupu
- plná zodpovědnost za svěřené úkoly
- hledání úspor v oblasti nákupu a procesů firmy
- příprava a vedení jednání s dodavateli o cenách a dalších podmínkách
- vyhledávání alternativních dodavatelů
- hodnocení dodavatelů
- účast na tvorbě strategie nákupu svěřených komodit
- sledování trendů, novinek a konkurence v dané oblasti
- spolupráce při řešení případných reklamací
- realizace poptávkových řízení
- příprava, účast a vyjednávání s dodavateli o smlouvách a smluvních podmínkách
- spolupráce na nových projektech
- pravidelný reporting a analýzy

Nabízíme

- práci pro firmu, která ve své oblasti patří mezi jedničku na českém i slovenském trhu
- perspektivní zaměstnání ve společnosti působící i za hranicemi CZ a SK
- příjemné prostředí a zázemí, ve kterém se Vám bude dobře pracovat a umožní Vám
další rozvoj
- jazykové a odborné vzdělávání
- volná pracovní doba, možnost práce na home office
- stravování hrazené firmou, občerstvení na pracovišti
- přátelský kolektiv, teambuildingové akce
- další benefity

Co očekáváme od zájemců:

- klademe důraz na baťovské principy a morální integritu
- pracovitost, poctivost, preciznost, morální charakter, odvahu a vůli uspět
- sebedisciplína
- kultivované vystupování
- znalost anglického jazyka na úrovni min. C1 - pokročilý
- ochota cestovat mimo Českou Republiku cca 1*měsíčně
- odbornost

Specifikace odbornosti:

SŠ/VŠ vzdělání
práce s Excelem na pokročilé úrovni
ŘP sk. B
organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
preciznost, systematický a analytický přístup, schopnost dotahovat svěřené úkoly ve stanovené termínu a požadované kvalitě

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3581893  Dátum zverejnenia: 18.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 Kč/měsíc