Skladník / Skladníčka - nakládka tovaru pomocou motorového vozíka

RLS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou alebo 10.2.2020 alebo 24.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiacZákladná mzda 750,.- € brutto / mesiac, Bonusy za dochádzku, výkon a iné až do výšky + 200,- € - 250,- € brutto / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- premiestňovanie tovaru po sklade pomocou motorového vozíka,
- nakládka kamiónov pomocou motorového vozíka,
- každý kamión nakladajú 2 zamestnanci,
- nakládka trvá 1 kamiónu 20 až 40 min,
- 1 dvojica zvládne naložiť 10 až 18 kamiónov za smenu,
- triedenie obalov,
- udržiavanie poriadku na prevádzke,
- práca na 2 smeny, 5:45 - 14:00 alebo 14:15 - 22:30,
- príležitostná výpomoc na inom oddelení v sklade.

Zľavy na nákup v predajniach KIK Textil 15 % až 50 %
Školenie na motorové vozíky zabezpečíme.

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná pre každú vekovú kategóriu.
Nástupy sú v nasledujúcich termínoch : 25.05.2020

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

tímový hráč, flexibilita, priateľská povaha

RLS logistické centrum, je 100 % dcérskou spoločnosťou KiK Textilien und Non-Food GmbH. K dispozícií má 47 000 m² moderných skladových priestorov.

Nemecká spoločnosť KiK Textilien und Non-Food GmbH bola založená v roku 1994. Spoločnosť má približne 3 600 obchodov v Európe a po celom svete zamestnáva takmer 23 000 ľudí. Počet predajní pritom neustále rastie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Panenská 6
811 03 Bratislava
ID: 3758836  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac