Skladník / Skladníčka

RLS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
18.03.2019
základná mzda : 700 € , prémie za bezpečnosť a dochádzku 50 € + 50 €, + osobná prémia podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vychystávanie tovaru pomocou motorového vozíka,
- premiestňovanie tovaru po sklade pomocou motorového vozíka,
- nakládka kamiónov pomocou motorového vozíka,
- triedenie obalov,
- udržiavanie poriadku na prevádzke,
- práca na 2 smeny, 5:45 - 14:00 alebo 14:15 - 22:30

Zľavy na nákup v predajniach KIK Textil 15 % až 50 %
Školenie na motorové vozíky zabezpečíme.

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná pre každú vekovú kategóriu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

tímový hráč,

RLS logistické centrum, je 100 % dcérskou spoločnosťou KiK Textilien und Non-Food GmbH. K dispozícií má 56 000m² moderných skladových priestorov.

Nemecká spoločnosť KiK Textilien und Non-Food GmbH bola založená v roku 1994. Spoločnosť má cez 5000 obchodov v Európe a po celom svete zamestnáva takmer 23 000 ľudí. Počet predajní pritom neustále rastie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3618663  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda : 700 € , prémie za bezpečnosť a dochádzku 50 € + 50 €, + osobná prémia podľa výkonu