Logistik - Teamleader

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Miesto práce
CTPark Trnava, Zavar
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac13.mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúceho distribučného centra spoločnosti C&A v Trnave hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu, ktorý/á má skúsenosti s prácou v sklade a distribúcii a nebojí sa komplexnej role.
Keďže sme na začiatku pilotného projektu, budeš úzko komunikovať s naším implementačným tímom v anglickom jazyku a následne svoje vedomosti odovzdáš svojim kolegom a zamestnancom v operatíve, ktorých po zaškolení budeš na svojom oddelení viesť.

Medzi Tvoje úlohy bude patriť:
- komunikácia s projektovým tímom v anglickom jazyku
- aktívna účasť na implementácii a optimálnom nastavovaní SAPu (TMS, WMS) v distribučnom centre
- zaškoľovanie zamestnancov do systému tovarového hospodárstva a každodennej rutiny
- riadenie a koordinácia zvereného tímu v sklade (tím si budeme vyberať spolu)
- spolupráca s ostatnými teamleadrami a kolegami v rámci distribučného centra

Od nás môžeš očakávať:
- priestor pre tvoj názor a diskusie pri riešení systémov
- prácu v medzinárodnej spoločnosti C&A
- trinástu mzdu
- zamestnanecké zľavy na nákup tovarov v prevádzkach C&A
- vianočné darčekové poukážky na nákup tovarov v prevádzkach C&A
- výbornú pracovnú atmosféru a dobrú kávu :)
- nástupnú mzdu od 1.600 Eur

V prípade záujmu nám pošli Tvoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Ďakujeme za každú reakciu, no budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika, skladové hospodárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WMS - Pokročilý
TMS - Pokročilý
Leadership - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

- skúsenosti v oblasti logistiky a príjmu tovaru, práce s WMS, TMS, komplexný pohľad na tok tovaru a

Počet rokov praxe

1

Od Teba očakávame:
- schopnosť samostatne riešiť problémy v operatíve
- tímového ducha
- proaktívny prístup a ochotu odovzdávať nadobudnuté vedomosti
- skúsenosti s WMS alebo TMS
- skúsenosti v oblasti logistiky a príjmu tovaru
- aktívnu komunikácia v anglickom jazyku
- skúsenosti s vedením tímu sú výhodou

Staňte sa súčasťou úspešného príbehu značky C&A. Spoločnosť so 180-ročnou históriou si váži svojich zamestnancov, ponúka im slušnú mzdu a mnohé benefity.
Chceš byť naším kolegom? Pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4080905  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac