SAP Superuser pre novootvárajúce sa DC C&A v Trnave

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Miesto práce
CTPark Trnava, Zavar
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si rodený analytik, pracuješ organizovane a máš skúsenosť s prácou v systéme SAP, prípadne s implementáciou iného ERP systému?
Staň sa náš SAP Guru - buď súčasťou implementačného tímu v novovznikajúcom distribučnom centre spoločnosti C&A v Trnave, kde budeš okrem nastavovania systému a spracovania dát získané vedomosti zdieľať s ďalšími kolegami.

Medzi Tvoje úlohy na tejto pozícii bude patriť:
- podpora a aktívna účasť na implementácii SAP systému
- optimálne nastavenie systému tovarového hospodárstva - SAP (WMS, TMS)
- spracovávanie údajov v systéme SAP
- spolupráca s ostatnými oddeleniami pri nastavovaní optimálneho pohybu tovaru v logistickom centre
- analýza chýb a riešenie problémov v systéme SAP
- zaškoľovanie zamestnancov do systému tovarového hospodárstva
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku

Od nás môžeš očakávať:
- priestor pre tvoj názor a diskusie pri riešení systémov
- prácu v medzinárodnej spoločnosti C&A
- trinástu mzdu
- zamestnanecké zľavy na nákup tovarov v prevádzkach C&A
- vianočné darčekové poukážky na nákup tovarov v prevádzkach C&A
- príležitosť rásť
- mzdu od 1600 Eur - podľa Tvojej seniority
- výbornú pracovnú atmosféru a dobrú kávu :)

V prípade záujmu nám pošli Tvoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku (resp. nemeckom jazyku) na e-mailovú adresu: [email protected]
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- skúsenosti s prácou v systéme SAP, v oblasti logistiky a príjmu tovaru

Počet rokov praxe

1

Od Teba očakávame:
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- spoľahlivosť a ochotu rásť spolu s nami
- tímového ducha
- proaktívny prístup a prezentačné schopnosti
- skúsenosti s prácou v systéme SAP (výhodou)
- skúsenosti v oblasti logistiky a príjmu tovaru (výhodou)
- skúsenosti s implementáciou systému (výhodou)

Staňte sa súčasťou úspešného príbehu značky C&A. Spoločnosť so 180-ročnou históriou si váži svojich zamestnancov, ponúka im slušnú mzdu a mnohé benefity.
Chceš byť naším kolegom? Pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4059859  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac