Šikovný servisný technik pre novootvárajúce sa distribučné centrum v Trnave

RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o.

Miesto práce
CTPark Trnava, Zavar
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvárajúceho sa distribučného centra skupiny C&A hľadáme šikovného technika, ktorý sa nebojí vyhrnúť si rukávy a pomôže nám zabezpečiť bezproblémový chod operatívy.
Medzi Tvoje povinnosti na tejto pozícii bude patriť:
• Dohľad nad plne automatizovanými logistickými systémami a ich monitorovanie, údržba a prevádzka, pravidelné kontroly a opravy;
• Včasná detekcia a eliminácia porúch v toku materiálu;
• Realizácia nápravných a zlepšovacích opatrení;
• Monitorovanie porúch, údržba, opravy mechanických a elektrických systémov;
• Starostlivosť o pásové a valcové dopravníky, elektrické a pneumatické komponenty;
• Vykonávanie kontrol a preventívnej údržby, optimalizácia strojov a systémov;
• Práca s elektrickými zariadeniami (nízke napätie), obsluha PLC;
• Zodpovednosť za uzamykanie budovy;

My Ti vieme ponúknuť:
- Pracovať budeš v modernom distribučnom centre
- Veľkou výhodou sú dve pracovné zmeny, ranná a popoludňajšia
- K tomu žiadna práca cez víkendy a sviatky
- Staneš sa súčasťou módnej značky, ktorá si dobyla srdcia ľudí na celom svete
- V decembri dostaneš 13. plat, aby mala tvoja rodina krajšie Vianoce a tiež vianočné poukážky na nákup oblečenia
- Oblečenie na predajniach C&A si budeš môcť ako náš zamestnanec kúpiť so zľavou aj počas roka
- Na obed budeš chodiť do našej firemnej jedálne
- Šikovní zamestnanci majú otvorenú cestu ku kariérnemu postupu

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
Ďakujeme Vám za záujem, budeme však kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik údržby

Počet rokov praxe

3

• Vyhláška 508/2009 Z.z. §22 samostatný elektrotechnik;
• Obsluha technických zariadení (stlačený vzduch, plyn, tlakové nádoby a parné kotle výhodou);
• Pracovné skúsenosti s logistickými systémami (výhodou);
• 1 rok praxe na obdobnej pozícii;
• Schopnosť zachovať pokoj, prehľad a poriadok aj vo veľkom strese;
• Znalosť AJ alebo NJ je výhodou;
• Samostatnosť a spoľahlivosť;

Staňte sa súčasťou úspešného príbehu značky C&A. Spoločnosť so 180-ročnou históriou si váži svojich zamestnancov, ponúka im slušnú mzdu a mnohé benefity.
Chceš byť naším kolegom? Pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4006161  Dátum zverejnenia: 4.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac