Zámočník - montážny pracovník

RKS Trenčín, s.r.o.

Miesto práce
RKS Trenčín, s.r.o., Súvoz, Trenčín-Kubrá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
980 - 1 120 EUR/mesiacod 980,- EUR /mesiac brutto ( v závislosti od skúseností a znalostí ), + variabilné zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokončovacie operácie,
- vŕtanie, obrusovanie, rezanie závitov, zrážanie hrán a montáž

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou strojárskou tradíciou,
- príplatky nad rámec zákonníka práce,
- ročná odmena za 0 absenciu do výšky 500,- EUR
- príspevok na DDP,
- iné zamestnanecké benefity.

V prípade záujmu o prácu nám zašlite svoju žiadosť na e-mail: [email protected] alebo si pohovor dohodnite telefonicky na čísle 0915/831 898
Ing. Rudolf Gajdúšek - vedúci výroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v odbore
- schopnosť pracovať samostatne

Spoločnosť vznikla v roku 1995 ako výrobná organizácia zameraná na výrobu zvarovaných skupín a zostáv oceľových konštrukcií a ich opracovanie.
V súčasnosti má 140 zamestnancov. Pre výrobu sú k dispozícií 2 výrobné haly, lakovňa s modernou technológiou, 2 objekty používané ako skladové priestory.
Hlavným výrobným programom sú oceľové rámy, oceľové palety pre zakladacie systémy skladov, podstavy strojov a technologických liniek, zostavy pre podzemné parkovacie systémy. Odberateľmi sú renomované zahraničné strojárske firmy v EU a v zámorí. Vhodná kooperačná sieť v blízkosti firmy umožňuje využívať potenciál strojárskych kapacít v okolí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3213083  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 980 - 1 120 EUR/mesiacod 980,- EUR /mesiac brutto ( v závislosti od skúseností a znalostí ), + variabilné zložky mzdy.