Reagujte bez životopisu

Ponúkame 9,50 EUR/hod pre vodičov VZV v Lozorne

RKR Systems & Controlling s. r. o

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9,5 EUR/hod.BONUS až 400,-EUR za odporučenie nového pracovníka! DOPRAVA ZABEZPEČENÁ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov vysokozdvižných vozíkov. Neváhaj nás kontaktovať, kým pre teba máme voľné miesto!

Čo bude tvojou náplňou párce?
- dopĺňanie montážnych dielov na linku pomocou obsluhy vlečného zariadenia alebo VZV
- zaskladňovanie, balenie, piking, výkladka/nákladka.

Čo ti vieme za tvoju prácu ponúknuť?

- u nás získate stabilný a motivujúci príjem lepší ako má konkurencia, pri voľnej živnosti až 9,50 EUR
- BONUS až 2 x 200,- EUR za odporučenie nového pracovníka
- možnosť práce nadčas
- náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii
- možnosť kariérneho postupu na tímlídra príp. vedúceho zmeny
- POSKYTUJEME ZÁLOHY (možnosť žiadať o zálohu 1x týždenne)
- práca na 3 zmeny

- v prípade potreby Vám vieme zabezpečiť dopravu:

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ
1) Lozorno - Stupava - Bratislava
2) Lozorno - Šaštín /Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Čáry, Šaštín - Stráže/
3) Lozorno - Malé Leváre /Malacky, Kostolište, Gajary, Malé Leváre, Veľké Leváre/
4) Lozorno - Malacky
5) Lozorno - Skalica /Kúty, Brodské, Gbely, Petrova Ves, Holíč/
6) Lozorno - Senica / Malacky, Studienka, Lakšárska N. Ves, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Čáčov/
7) Lozorno - Jakubov /Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad/
8) Lozorno - Plavecké Podhradie /Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica/

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím kontaktujte našu koordinátorku Zdenku Verzalovú na telefónnom čísle: 0904 967 569, prípadne prostredníctvom mailu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

0

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- platný preukaz VZV, sk. A, B, C, D, W1
- prax vo vedení VZV min 1rok
- chuť pracovať

RKR Systems & Controlling s.r.o. je spoločnosť poskytujúca služby prevažne pre automobilový priemysel. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 100 pracovníkov vo výrobe pre našich partnerov.

Adresa spoločnosti

RKR Systems & Controlling s. r. o.
Sládkovičova 11
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3822166  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.