Reagujte bez životopisu

Ponúkame 8 - 11 EUR/hod pre pracovníkov montážnej linky v Lozorne + bonus

CROUSSE s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
8 - 11 EUR/hod.BONUS až 400,-EUR za odporučenie nového pracovníka!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov montážnej linky. Neváhaj nás kontaktovať, kým pre teba máme voľné miesto!

Čo bude tvojou náplňou práce?
- práca priamo vo výrobe
- montáž čiastkových komponentov do finálneho produktu
- zodpovednosť za kvalitu a správnu funkčnosť produktu

Čo ti vieme za tvoju prácu ponúknuť?

- u nás získate stabilný a motivujúci príjem pri voľnej živnosti od 8 EUR/hod do 11 EUR/hod
- BONUS až 400,- EUR za odporučenie nového pracovníka
- možnosť práce nadčas
- príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov
- náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii
- možnosť kariérneho postupu na tímlídra prip. vedúceho zmeny
- POSKYTUJEME ZÁLOHY (možnosť žiadať o zálohu 1x týždenne)
- práca na 3 zmeny
- práca pre mužov aj ženy

- v prípade potreby Vám vieme zabezpečiť dopravu:

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
1) Lozorno - Stupava - Bratislava
2) Lozorno - Šaštín /Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Čáry, Šaštín - Stráže
3) Lozorno - Malé Leváre /Malacky, Kostolište, Gajary, Malé Leváre, Veľké Leváre/
4) Lozorno - Malacky
5) Lozorno - Skalica /Kúty, Brodské, Gbely, Petrova Ves, Holíč/
6) Lozorno - Senica /Malacky, Studienka, Lakšárska N. Ves, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Čáčov/
7) Lozorno - Jakubov /Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad/
8) Lozorno - Plavecké Podhradie /Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica/

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím kontaktujte našu koordinátorku Zdenku Verzalovú na telefónnom čísle: 0904 967 569, prípadne prostredníctvom mailu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- ochota pracovať na zmeny
- chuť pracovať
- prax je výhodou, nie podmienkou

CROUSSE s.r.o. je spoločnosť poskytujúca služby prevažne pre automobilový priemysel. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 50 pracovníkov vo výrobe pre našich partnerov.
ID: 3822164  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.