Reagujte bez životopisu

Obchodný manažér

rkDOM.sk, s. r. o.

Miesto práce
Predmestská 8537/2b, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví ťa počúvať, že nie je práca a nezamestnanosť stúpa? Nebaví ťa tvoja momentálna situácia? Tak poď spraviť niečo pre tvoju lepšiu budúcnosť. Ponúkame ti novú dizajnovo zariadenú kanceláriu v centre mesta, kde ťa privíta priateľský tím, ochotný pomôcť a naučiť všetko potrebné. Cítiš v sebe potenciál pre prácu s ľuďmi a chceš rozvíjať svoje obchodnícke zručnosti?
Tak potom je naša ponuka vhodná pre teba a tvoj pracovný čas bude napĺňať:

* Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitosti
* Stretnutia a komunikácia s klientami
* Príprava a spracovanie fotodokumentácie, inzercie
* Prezentácia nehnuteľností
* Komunikácia s rôznymi inštitúciami

* Ponúkame nové priestory a dizajnovo zariadenú kanceláriu v centre mesta, pretože nám záleží na tom, aby sa naši zamestnanci u nás cítili dobre a mali vhodné podmienky na výkon práce.
* Práca s realitami je finančne veľmi motivujúca, ponúka finančnú nezávislosť bez hornej hranice.
* Veľkou výhodou je flexibilný pracovný čas.
* Človek na sebe pracuje a rastie vďaka vzdelávaniu, silnej podpore a školeniam.
* Férový prístup, sme malá realitná kancelária a našim zámerom nie je mať veľa maklérov bez individuálneho prístupu voči zamestnancom a klientom. Naopak, záleží nám na podpore a individuálnom rozvoji.

Ďakujeme za zaslanie životopisu, najlepšie s fotografiou. Vhodných uchádzačov, budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý sa vie vcítiť do potrieb klienta. Komunikáciu využíva aj pri práci s rôznymi úradmi (najmä katastrálny úrad, banka, notársky úrad). Pracuje na akvizičnej činnosti vďaka aktívnemu vyhľadávaniu obchodných príležitosti.
Preto silnými stránkami kandidáta by mali byť obchodné zručnosti, vytrvalosť, chuť učiť sa nové veci a empatické myslenie.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.

Našou víziou je vytvoriť Dokonale Obytné Mesto, v ktorom sa naši klienti budú pri predaji či kúpe cítiť bezpečne, pretože dbáme na odbornosť a bezpečnosť a preverujeme vždy reálny stav po právnej i vecnej stránke.

Popri štandardnom prenájme nehnuteľností ponúkame aj starostlivosť o chod celej nehnuteľnosti, ktorej sa venuje oddelenie správy nehnuteľnosti.

Predmestská 8537/2B
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Smiešková
Tel.: +421919180044
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4000064  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac