Reagujte bez životopisu

Zubní lékař

RK-stom s.r.o.

Místo práce
Buštěhrad, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
11/2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je výkon funkce zubního lékaře ve stomatologickém centrum

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zubní lékař

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zubní centrum RK-stom s. r. o. nabízí plný úvazek pro zubního lékaře/lékařku. Máme tři ordinace nedaleko Prahy a Kladna. Poskytujeme služby praktické a záchovné stomatologie pro děti, dospělé i seniory, dentální hygieny a protetiky. Nabízíme práci v kvalitně moderně vybavené ordinaci s OPG a mikroskopem. Nástup možný od 1/2022. Zavedené zubní centrum má stabilní klientelu. Rovněž můžeme pomoci či zajistit ubytování v místě, nabízíme příspěvek na náklady se stěhováním ve výši 40.000,-. Kč . Později je možný ekonomický pronájem ordinace se zajištěním plného servisu -tedy samostatné podnikání bez vstupní investice.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4162295  Dátum zverejnenia: 15.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc