650 - 850 EUR

Asistent/ka komunikácie a marketingu

RK SPIRIT, s.r.o.

Miesto práce
Garbiarska, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem a odosielanie pošty a e-mailov
- Príprava podkladov pre obchod a marketing
- Práca s CRM a realitnými webmi
- Starostlivosť o kanceláriu
- Podávanie návrhov na vklad na katastri
- Príprava podkladov pre účtovnícke oddelenie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650

Kompletné zaškolenie
Stravné lístky
Telefón
Notebook
Možnosť postupu
Iné

Ak sa vidíte na poste asistent/ka v našej spoločnosti, pošlite nám prosím Váš životopis a motivačný list prečo by ste boli práve Vy vhodným kandidátom. Motivačný list napíšte vo worde, písmo Calibri veľkosť 12, farba písma čierna. Na koniec textu uveďte svoje meno, priezvisko a vašu adresu, modrým písmom.
V prípade nášho záujmu, Vás pozveme na pohovor. Pohovory sa uskutočnia v Liptovskom Mikuláši. Termín nástupu ASAP.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.9.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

REALITNÁ KANCELÁRIA SPIRIT sprostredkúva predaj a prenájom nehnuteľností so špecializáciou na Tatry a Liptov. Základným účelom našej spoločnosti je profesionálnym sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností pomáhať ľuďom žiť, bývať, dovolenkovať a podnikať podľa ich predstáv.
Sme silným a stabilným partnerom na trhu od roku 2002 aj pri developerských projektoch v lokalite Tatry a Liptov. Medzi naše úspešné projekty patrí sprostredkovanie predaja apartmánov v HOTELI CROCUS na Štrbskom Plese, v hoteli Bešeňová LUKA a DIAMANT, v Holiday Village Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, v rodinnom rekreačnom rezorte Demänova Village.
Viac info o nás nájdete na:
www.rkspirit.sk
www.najlepsiainvesticia.ak

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Schopnosť rýchlo sa učiť
Šikovnosť pri práci na PC
Pozitívnosť a dobrá nálada
Komunikatívnosť
Vodičský preukaz - výhodou

RK SPIRIT, s.r.o. sídli v Liptovskom Mikuláši a je stabilnou realitnou kanceláriou, ktorá pôsobí na trhu od roku 2002. Sme špecialistom na všetky druhy nehnuteľností v Tatrách a v Liptove. Základným účelom našej spoločnosti je profesionálnym sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností pomáhať ľuďom žiť, bývať a podnikať v nehnuteľnosti podľa ich predstáv.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

RK SPIRIT s.r.o.
Vrbická 1944/7
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štricová
Tel.: +421915204151
E-mail: poslať životopis
ID: 3737126   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650