Kuchár/-ka

RJM s.r.o

Miesto práce
Bernardov Dvor, Dolná, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Od 6€/hod. v čistom, plus víkendové príplatky, plus denné odmeny v závislosti od výšky tržby. Pracovný fond cca 180-200 hod.( v závislosti od počtu pracovných dní v mesiaci, krátky- dlhý týždeň, nedeľa do 18:00.) Priemerná hodinová mzda v sezóne od 7€ netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme od 1.9 2020 kuchára na prípravu jedál z a la carte menu.

Práca s kvalitnými a čerstvými surovinami, väčšinou SK pôvodu.
Zánovné alebo nové technické vybavenie kuchyne.
V letnej sezóne platená obedová prestávka cca.40 minút( v tomto čase sa nevarí)
Letné a koncoročné odmeny.
Zamestnanecká strava a neobmedzený pitný režim.
Bezúročné zamestnanecké pôžičky.
Vianočné, silvester a veľkonočné sviatky zatvorené.
Ošatné.
Príspevky na kultúru a šport vo výške 120€ ročne.
Finančné príspevky pri životných udalostiach(svadba, narodenie dietaťa).
Malá nefinančná pozornosť pri oslavách menín a narodenín.
Firma v čase koronakrízy neprepustila ani jedného zamestnanca a štátny príspevok na mzdy rozdelila v celej výške.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Počet rokov praxe

2

Požadujeme prax aspoň 2 roky, precíznosť, zodpovednosť, pracovitosť.

Reštauračná a pohostinská činnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RJM s.r.o
Dolná 36
974 01 Banská Bystrica
ID: 3939619  Dátum zverejnenia: 23.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.