Pomocný kuchár/-ka

RJM s.r.o

Miesto práce
Bernardov Dvor, Dolná, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Apríl
900 - 1 200 EUR/mesiacOd 5.50€/hod. v čistom plus víkendové príplatky, plus denné odmeny v závislosti od výšky tržby. Cca. 900-1200 v čistom. Na páske nie je minimálna mzda. Pracovný fond cca 180-200 hod.( v závislosti od počtu pracovných dní v mesiaci, krátky- dlhý týždeň, nedeľa zatvorené)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna pomoc hlavným kuchárom pri príprave a servírovaní jedál, šalátov a príloh.

Práca s kvalitnými a čerstvými surovinami, väčšinou SK pôvodu.
Zánovné alebo nové technické vybavenie kuchyne.
V letnej sezóne platená obedová prestávka cca.30 minút( v tomto čase sa nevarí)
Letné a koncoročné odmeny.
Zamestnanecká strava a pitný režim.
Bezúročné zamestnanecké pôžičky.
Vianočné, silvester a veľkonočné sviatky je podnik zatvorený.
Ošatné.
Príspevky na kultúru a šport vo výške 120€ ročne.
Finančné príspevky pri životných udalostiach(svadba, narodenie dietaťa).
Malá nefinančná pozornosť pri oslavách menín a narodenín.
Práca v jednom z top banskobystrických gastro podnikov.
Firma funguje na trhu už 18 rokov.
Strava a pitný režim.
Výborný kolektív skvelých ľudí.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie
• Komunikatívnosť
• Precíznosť a spoľahlivosť
• Samostatnosť
• Ochota učiť sa nové veci
• Schopnosť pracovať v tíme
• Schopnosť pracovať pod stresom

Reštauračná a pohostinská činnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3909355  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac