Specialista / ka péče o klienty

RIXO a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Proč u nás pracovat?

  • Jsme technologický leader mezi srovnávači
  • Jednáme s klienty fér a narovinu – většina se k nám ráda vrací
  • Děláme smysluplnou práci, klientům nabízíme pojistky, které kryjí vše, co potřebují
  • Nemusíš striktně dodržovat manuály, ceníme si osobního a přátelského přístupu ke klientům
  • Nezakládáme si na formálním oblečení, můžeš chodit klidně v žabkách
  • Nevoláme lidem, kteří o to nestojí, budeš volat pouze těm, kteří projevili zájem o naše služby
  • V prvních měsících máš u nás dva bonusy garantované, ale i bez nich si můžeš vydělat klidně i 80 000 Kč
  • Můžeš u nás pracovat také na zkrácený úvazek
  • Pokud ti vyhovuje práce z domova, můžeme se na ní domluvit

Co ti nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 2 Sick days
  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál (75 Kč / den)
  • 1 000 Kč příspěvek na penzijko měsíčně
  • Zvýhodněné produkty u AirBank – hypotéky a úvěry
  • Můžeš si přivést do kanceláře i pejska, máme je moc rádi!
  • Občasné snídaně, káva, čaj a horká čokoláda zdarma
  • Dostaneš od nás samozřejmě i počítač

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4334965  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc