Можливість для людей з України

AutoMechanik v autorizovanom servise - Nové Zámky

RIVAL CAR spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou , možný aj ihneď
1 300 EUR/mesiac+ Nadštandartné finančné ohodnotenie v prípade plnenia cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mechanické opravy motorových vozidiel. Výhodou ale nie podmienkou sú skúsenosti v oblasti generálnych opráv motorov a prevodoviek, diagnostík, geometrie alebo zručnosti v pneuservise. Prax vítaná

Ponúkame istotu dlhodobej spolupráce, pravidelný príjem, prácu s modernými technológiami, získavanie nových pracovných skúseností. Stabilný team, dobrý kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielať na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

auto-opravárenstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme zodpovedný prístup, spoľahlivosť a pružnosť pri riešení pracovných úloh. Neváhajte nás kontaktovať s vašimi skúsenosťami v životopise .

Ďakujeme za Vaše ponuky.

RIVAL CAR spol s r. o. - autorizovaný predajca a servis vozidiel
Peugeot, Suzuki, Kia, Citroen.
Komárňanská cesta 88
940 02 Nové Zámky
www.rivalcar.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3228737  Dátum zverejnenia: 24.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac