Dentálná hygienička / hygienik

Risorius dental care s.r.o.

Miesto práce
Saratovská, Dúbravka
Termín nástupu
Júl - September
2 000 EUR/mesiacZamestnanec je odmeňovaný mzdou podľa vlastného výberu. Bud fixná mzda 2000 EUR brutto ALEBO podľa množstva ošetrených pacientov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného odborníka, ktorý verí, že čisté zuby sa nekazia.

Ponúkame stály prísun pacientov, kvalitne vybavenú zubnú ordináciu, pravidelnú mesačnú mzdu (základ plus percentá), flexibilný pracovný čas, medzioborovú spoluprácu a vrelé privítanie.

Čo na oplátku očakávame?
Dokončené vzdelanie v odbore dentálny hygienik(čka), dochvílnosť, cit pre detail a chuť sa vzdelávať.

Vašou náplňou práce bude:
- dentálna hygiena pacientov našej kliniky
- vzdelávanie našich pacientov o správnom čistení zubov a ústnej dutiny
- motivácia pacientov v oblasti domácej dentálnej hygieny
- plánovanie a dodržiavanie stanoveného harmonogramu
- hygiena ambulancie, jej dezinfekcia a sterilizáciaň
- dezinfekcia a sterilizácia nástrojov po skončení výkonu

- počet pacientov si určujete Vy
- odmeňovanie mzdou podľa vlastného výberu
- moderné vybavenie, diagnostické nástroje a kvalitné materiály
- motivujúce finančné ohodnotenie
- podpora vzdelávania do výšky 500 EUR ročne
- možnosť platového rastu
- priležitosť dovzdelávania sa v danom odbore
- profesionálny a priateľský tím kolegov
- stabilná práca v mladom a dynamickom kolektíve
- zľavy na služby našej kliniky
- príspevok na stravu

Váš životopis v slovenskom jazyku posielajte na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológia, zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Internet - Základy
E-mail - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore vítaná
- znalosť angličtiny je výhodou
- záujem o prácu v danom odbore
- dobré organizačné schopnosti
- odborná spôsobilosť
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- tímová práca
- schopnosť samostatne pracovať
- flexibilita

Zubná klinika Risorius Dental Care je určená pre pacientov očakávajúcich individuálny prístup, profesionalitu a bezbolestné ošetrenie.

Venujeme Vám našu plnú pozornosť a čas, aby sme našli spoľahlivé a trvalé riešenia, ktoré posilnia správnu funkčnosť a prirodzenú estetiku Vášho chrupu.

Meno našej kliniky Risorius je odvodené od latinského slova "musculus risorius", čo v preklade známená smiechový sval. Práve vďaka tomuto tvárovému svalu sa môžeme usmievať. Ambulancia Risorius pomáha svojim zákazníkom odhaliť zdravý a krásny úsmev.

Cieľom našej ambulancie je poskytnúť našim zákazníkom komplexnú zubnú starostlivosť v príjemnom prostredí s usmievavým a profesionálnym personálom. Po dôkladnej analýze chrupu navrhneme komplexné riešenie aktuálneho stavu, vedúce k dlhodobému orálnemu zdraviu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a každé ošetrenie je s pacientom vopred do detailov rozobraté. Navrhneme niekoľko riešení a spoločným rozhovorom vyberieme to najlepšie.

K vytvoreniu maximálneho pohodlia jednoznačne napomôže bezbolestné ošetrenie, ktoré je v našej ambulancii samozrejmosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4350859  Dátum zverejnenia: 9.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac