Reagujte bez životopisu

Cukrár/ka na TPP / Výroba HANA CAKES

RISEPAK s r. o.

Miesto práce
Pod Švabľovkou 26, Sabinov
Termín nástupu
02.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:
  • Výroba rôznych cukrárskych výrobkov podľa stanovených receptúr
  • Dodržiavanie vysokých štandardov kvality a hygieny pri výrobe
  • Príprava tradičných zákuskov a iných dezertov
  • Prispôsobovanie sa potrebám zákazníkov a špeciálnym požiadavkám
Požiadavky:
  • Skúsenosti v oblasti cukrárstva
  • Záujem o výrobu sladkých dezertov a kreatívny prístup k práci
  • Schopnosť pracovať v tíme a podľa pokynov nadriadených
  • Dôkladnosť a precíznosť pri práci
Ďalšie typické náplne práce:
  • Príprava surovín a ingrediencií na výrobu dezertov
  • Vedenie evidencie o surovinách a hotových výrobkoch
  • Čistenie a údržba pracovného prostredia a náradia
  • Spolupráca s kolegami na vylepšovaní receptov a procesov výroby
Typický deň na pracovnej pozícii:
Pracovná doba:
  • 8-hodinový pracovný deň
  • Pracovný týždeň od pondelka do piatku

  • Príplatky za  prácu cez víkendy a sviatky
  • Bonusy za dosiahnutie výrobných cieľov.
  • Cestovné príplatky
  • Možnosť stravovania v zariadení firmy.
  • Zamestnanecké zľavy na produkty firmy.
  • Moderné pracovné prostredie a technológie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cukrár

  • Záujem o výrobu dezertov a kreatívny prístup
  • Schopnosť pracovať v tíme a podľa pokynov
  • Schopnosť pracovať s rôznymi druhmi cukrov a čokolády
  • Pracovné skúsenosti v cukrárskom priemysle
  • Príjemné vystupovanie a ochota
  • Dobrá organizácia práce a časová flexibilita
  • Vzdelanie v oblasti cukrárstva je výhodou

Vitajte v našej cukrárenskej výrobe v Sabinove! Sme špecialisti na tvorbu moderných tort, mini dezertov, klasických zákuskov, candy barov a ďalších lahôdok. Pracujeme v úžasnom kolektíve plnom priateľských ľudí a ako firma sa snažíme neustále napredovať. Naša práca je našou vizitkou a spokojný zákazník je vždy na prvom mieste. Pridajte sa k nám ešte dnes !

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mário Chovan
Tel.: +421948524041
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4820199  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac