Redaktor pre portál Koktejl.sk (spoločenské témy a zaujímavosti)

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacPlatová predstava kandidáta je pre nás dôležitá. Mzda sa u nás skladá z viacerých zložiek, konkrétne na tejto pozícii zo základnej mzdy a osobného ohodnotenia. Základná mzda sa začína na 1 300 € a výška osobného ohodnotenia závisí od skúseností, znalostí, zručností a dĺžky praxe, preto je pre nás nevyhnutné sa s tebou vidieť, porozprávať a podľa toho nastaviť konkrétnu mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre sa orientuješ v slovenskom šoubiznise? Si fanúšik seriálov, filmov a miluješ párty a spoločenské akcie? Máš všetky novinky v malíčku, vieš písať o unikátnych témach a bez sociálnych sietí si nevieš predstaviť život? Bavia ťa spoločenské témy, zaujímavosti a kuriozity?
Si všímavý a dobre sa orientuješ v texte? V tom prípade ti určite neunikla informácia v sekcii "informácie pre uchádzača" o poslaní jedného autorského článku na tebou vybranú tému :)
Ak máš všetky vyššie uvedené zručnosti, hľadáme práve teba ako nového kolegu do tímu Koktejl.sk. Pomôž nám namixovať ten najlepší koktejl oddychových tém na čítanie pre všetkých.

Ako by vyzeral tvoj pracovný deň v krátkych bodoch:

- prezeráš si novinky a články na internete a v iných médiách, hľadáš tipy a inšpirácie na články, pripravuješ si na poradu návrhy atraktívnych tém z oblasti slovenského šoubiznisu a zábavy

- zúčastníš sa spoločenského podujatia a zbieraš materiál na článok

- píšeš vlastné texty a realizuješ rozhovory, reportáže a videorozhovory

- občas pripravíš zábavný kvíz (Počul si už o AI? Vieš, že ti s tým vie pomôcť?)

- ak nájdeš niečo zaujímavé v zahraničných zdrojoch, zvládneš jeho preklad s pomocou moderných technológií, upravíš ho do čitateľnej podoby a správne zazdrojuješ

​- vyberáš k článku vhodný obrazový materiál, vymýšľaš pútavý nadpis

- v prípade pochybností o správnosti napísaného slova alebo vety si daný jav overíš na internete alebo u kolegov, aby tvoj text neobsahoval gramatické chyby
- umiestiš textový, obrazový a audiovizuálny obsah na web, aktívne používaš redakčný systém a jeho funkcionality

- občas spolupracuješ aj s marketingovým oddelením na tvorbe reklamného obsahu

- s kolegami máte podelené víkendové služby

Čo ti ponúkame?
• top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a na vzťahoch nám naozaj záleží :)
• k dispozícii máme aj pár sick days
• podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube
• príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí
• Multisport karta
• zľavy pre nákup elektroniky, poistenia
• možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít

Životopis, prosím, vlož cez Profesiu a pridaj aj jeden autorský článok na vybranú tému, ktorá sa podľa teba hodí na náš web. Ak chceš zvýšiť svoje šance, pripoj aj motivačný list, ktorý zaujme a presvedčí nás, že si pre nás ten správny človek.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii v médiách je veľkou výhodou
- prehľad v slovenskom šoubiznise
- vybudované kontakty vo svete šoubiznisu
- ovládanie slovenského jazyka a štylistiky
- záujem o slovenský šoubiznis a ochota oslovovať prominentov
- tímovosť, komunikatívnosť
- samostatnosť a kreativita

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Koktejl.sk, Obkec.sk, Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Kravčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4824407  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac