Senior/medior projektový manažér

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 200 EUR/mesiacKaždého kandidáta posudzujeme individuálne. Mzda sa skladá z viacerých zložiek, konkrétne na tejto pozícií zo základnej mzdy a z osobného ohodnotenia. Základná mzda sa pre middle úroveň začína na 2 000,-- a výška osobného ohodnotenie závisí od skúseností, znalostí, zručností a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma, ktorá má vo svojom portfóliu najväčšie slovenské inzertné portály - Nehnuteľnosti.sk, Reality.sk, Autobazar.EU, Autobazar.sk a mnoho ďalších. Tisíce používateľov u nás denne hľadá svoje nové bývanie či auto. Keďže ide o veľké investície, proces výberu je pre nich často veľmi stresujúci. Našou misiou je preto podávať našim používateľom pomocnú ruku pri týchto dôležitých životných rozhodnutiach.

Do nášho tímu obsadzujeme pozíciu senior projektového manažéra, ktorý bude manažovať neustály rozvoj pridelených projektov z oblasti inzercie.

A ak si technický typ, baví ťa nachádzať vo veciach logiku a analyzovať ich, vieš sa rozhodovať na základe dát, si organizovaný a systematický a zároveň vieš organizovať iných, doťahuješ veci do konca,.... je táto pozícia pre teba ako stvorená!
Ak ti navyše nechýbajú kreatívne nápady a chuť navrhovať nové riešenia, ponúkame ti možnosť robiť to, čo bude vidieť a používať mnoho ľudí.

Čo všetko táto pozícia obnáša?

• projektový manažment a spolupodieľanie sa na riadení agilného vývoja pridelenej skupiny projektov
• riadenie a činnosti spojené s nastavením a plánovaním sprintov, sledovanie plnenia úloh, koordinácia, synchronizácia efektivity tímu, validácie úloh
• udržiavanie produktového backlogu a iné ostatné súvisiace činnosti
• dohľad a prioritizácia nad úlohami v jire
• dohľad nad kvalitou zadaných úloh jednotlivými členmi tímu, externými oddeleniami
• koordinácia medziteamových aktivít
• aktívne riadenie ceremónií preplanning a planning
• úzka spolupráca s produktovým riaditeľom, šéfom vývoja, product ownermi, teamlídrami
• zodpovednosť za plnenie pridelených úloh a reporting zistených nedostatkov
• participácia pri vytváraní a plánovaní KPI
• konzultácie a mentoring podriadených projektových manažérov, zodpovedajúcich za ich vlastnú skupinu projektov
• komunikácia s partnermi v rámci skupiny Ringier a potenciálne riadenie projektov s externými partnermi v anglickom jazyku

Na vývoj sa nám osvedčila metodológia Scrum, preto je jej znalosť pre teba výhodou.

Pracujeme z domu, no osobná interakcia je taktiež pre nás dôležitá. Radi ťa preto privítame v našom inšpiratívnom office v Žiline aspoň párkrát do mesiaca.
Ak si sa v tejto pozícii našiel, pošli nám svoje CV :)

Čo ti ponúkame?

• top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
• zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
• výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých, možnosť zúčastniť sa rôznych konferencií,
• podporujeme športové aktivity rôzneho druhu - napr. skialp, turistika, beh
• príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí,
• Multisport karta,
• zľavy pre nákup elektroniky,
• náborový bonus pre vybrané pozície,
• možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít,
• kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …),
• organizujeme rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitami kolegom spríjemniť prácu z domu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• zmysel pre detail,
• dobrý timemanagement,
• analytické myslenie,
• samostatnosť, komunikatívnosť,
• chuť učiť sa nové veci,
• skúsenosti z online prostredia a tak isto aj technický background a znalosť scrumu sú výhodou.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4505267  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac