Redaktor pre medzinárodný web Noizz.sk

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
máj 2021
1 000 EUR/mesiacKaždého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Základná zložka platu sa začína na 1 000 € v prípade juniora a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Noizz hľadá novú posilu do svojho tímu. Pokiaľ vieš písať a chceš sa stať súčasťou veľkého medzinárodného projektu, čítaj ďalej a možno si vyberieme práve teba.
Momentálne hľadáme full time redaktora/redaktorku, ktorý/á bude pracovať na TPP alebo na autorskú zmluvu a bude s nami občas aj v redakcii v Bratislave. Ideálne, ak vieš, čo je trendy, si v obraze, čo sa deje na Slovensku a rád/a robíš rozhovory so zaujímavými ľuďmi či reportáže z pekných miest. Ak si sa v tom našiel/la, tak toto je ideálny job pre teba.
Budeš :
- prinášať nápady na články, ktoré sú v DNA Noizzu (Hype Culture, Fashion, Opinion, Lifestyle, Trendy, Ekológia, Cestovanie)
- písať vlastné články a prekladať zaujímavé veci zo zahraničných webov
- pripravovať reportáže z terénu
- pracovať s naším redakčným systémom, s fotobankami
- spravovať sociálne siete
...a veľa iných vecí

Ponúkame:
- zaujímavé finančné ohodnotenie. Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Základná zložka platu sa začína na 1 000 € v prípade juniora a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých skúseností a zručností
- super kolegov, s ktorými nikdy nie je nuda (ako dôkaz na vyžiadanie ti pošleme naše hlášky z redakcie, ktoré si poctivo zapisujeme, no nemôžu byť verejne publikované :))
- prácu na medzinárodnom projekte
- skvelé teambuildingy, kde dobrá naláda tečie potokom :)
- dáme ti techniku potrebnú k tvojej práci a aj firemný mobil
- k dispozícii ti bude aj profi video tím so štúdiom, kde nahrávame rôzne relácie a podcasty
- voľné lístky do kina na filmové premiéry, webináre, filmové festivaly
- ruku hore môžeš mať stále, vďaka free lístkom na rôzne hudobné festivaly či koncerty
- 13. plat, aby si mal za čo kúpiť darčeky na Vianoce
- gastro lístky na Ticket restaurant karte
- home office, kedy budeš potrebovať (počas pandémie redaktori pracujú iba z domu)
- tvoje nápady budeme brať veľmi vážne a dáme ti možnosť ich zrealizovať. Môžeš byť súčasťou aj marketingových či kampaňových aktivít, kde využiješ svoju kreativitu na sto percent
- naučíme ťa pracovať s naším redakčným systémom, s fotobankami a veľa iných vecí
- prácu v stabilnom vydavateľstve Ringier Axel Springer SK a.s., ktoré má okrem Noizzu vo svojom portfóliu aj produkty Aktuality.sk, Diva.sk, Žive.sk, Šport.sk atď.

Životopis, prosím, vlož cez Profesiu a pridaj aj jeden autorský článok na vybranú tému, ktorá sa podľa teba hodí na Noizz.sk. Ak chceš zvýšiť svoje šance, pripoj aj motivačný list, ktorý zaujme a presvedčí nás, že si pre nás ten správny človek.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.
V súvislosti s výberovým konaním organizovaným spoločnosťou Ringier Axel Springer SK, a. s., Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 51251761, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1, Oddiel: SA, Vložka č.: 6693/B (ďalej len „prevádzkovateľ“) nám na účel výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise, motivačnom liste. Ako prevádzkovateľ, ktorý získava osobné údaje priamo od dotknutej osoby, sme na základe čl. 13 všeobecného nariadenia o ochrane údajov povinní poskytnúť vám nasledujúce informácie:
a) osobné údaje v postavení prevádzkovateľa spracúva Ringier Axel Springer SK, a. s., Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 51251761, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1, Oddiel: SA, Vložka č.: 6693/B,
b) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov,
c) osobné údaje budú alebo môžu byť poskytnuté príjemcom – subjektom, ktorým poskytnutie osobných údajov vyplýva prevádzkovateľovi zo zákona, Inšpektorát práce,
d) osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania a ďalších 6 mesiacov po jeho ukončení; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú nadväzne využívané na pracovnoprávne účely,
e) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcim sa dotknutej osoby, právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo na prenosnosť údajov, ako aj právo podať sťažnosť dozornému orgánu,
f) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní,
g) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle čl. 22 všeobecného nariadenia o ochrane údajov.
h) osobné údaje nebudú poskytované do tretej krajiny.

Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- víborné ovládanie gramatyki a štilystyki – ak ti táto veta príde v pohode, tak už ani nečítaj ďalej :)
- skúsenosti s písaním a s prácou v médiách
- zručnosti s počítačom, lebo od nás dostaneš Apple MacBook Air na svoju prácu
- všeobecný prehľad o aktuálnom dianí a trendoch
- písanie autorských článkov
- rád sa vyvetráš aj v teréne kvôli reportáži
- znalosť angličtiny, kvôli prekladaniu článkov aj zo zahraničných zdrojov
- práca so sociálnymi sieťami
- nie je pre teba prekážkou ani občasná práca cez víkend
- mikrofonický hlas, moderovanie, fotenie či znalosť vystupovania pred kamerou výhodou

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4064579  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac