Regionálny redaktor pre denník Nový Čas - Trenčín

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
950,00 Eur - 1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe+ 13.plat + zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme regionálnych redaktorov pre denník Nový Čas - zameranie na trenčiansky kraj.
Úspešný uchádzač bude prinášať tipy, aktuálne správy a zaujímavosti z uvedených regiónov Slovenska.

- získavanie tipov, navrhovanie a hľadanie zaujímavých tém z regiónov
- aktívne vyhľadávanie správ a informácií pre tvorbu kvalitného redakčného materiálu
- denná spolupráca s redakčným tímom v Bratislave
- zabezpečovanie rozhovorov a reportáží
- prípadné vyhotovovanie fotografií k jednotlivým redakčným materiálom

Možnosť spolupráce formou trvalého pracovného pomeru alebo zmluvou na základe Autorského zákona.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte pod označením"NÁBOR- TN."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- veľmi dobrá znalosť uvedených regiónov je nevyhnutná
- znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- vodičský preukaz B + VLASTNÉ AUTO (preplácanie nákladov)
- prax v printových médiách
- skúsenosti s fotografovaním sú výhodou
- znalosť anglického/nemeckého jazyka je výhodou

Osobnostné predpoklady:
- kreativita, flexibilita
- komunikatívnosť, samostatnosť
- ochota pracovať počas víkendov a sviatkov
- schopnosť pracovať v časovom strese

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3399934  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950,00 Eur - 1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe+ 13.plat + zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok