Redaktor oddelenia Bratislava (denník Nový Čas)

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
950,00 Eur - 1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe+ 13.plat (+ zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného žurnalistu, ktorý bude písať články do rubriky Bratislava pre denník Nový Čas aj pre online portál www.cas.sk, (z tohto dôvodu je dôležitá DOBRÁ ZNALOSŤ bratislavského regiónu).

K činnostiam na tejto pracovnej pozícii patrí:
- získavanie tipov, vyhľadávanie a navrhovanie zaujímavých tém v Bratislave a okolí
- písanie vlastných textov a príspevkov
- umiestňovanie textového, obrazového a audiovizuálneho obsahu na web
- vyhľadávanie obrazového materiálu k jednotlivým redakčným materiálom
- budovanie siete kontaktov
- komunikácia s čitateľmi
- účasť na pravidelných poradách oddelenia
- častá práca v teréne (v rámci Bratislavy a okolia)
- občasné víkendové služby - bude bližšie vysvetlené na pohovore

- mobil
- 13. plat
- ostatné zamestnanecké benefity systémom kafetéria

Životopis, prosím, vložte cez Profesiu, alebo posielajte na e-mail: [email protected], s názvom pozície "REDAKTOR-BA" v predmete. Ak chcete zvýšiť svoje šance, pripravte si motivačný list, ktorý zaujme a presvedčí nás, že ste pre nás ten správny človek a pripojte ho k životopisu.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- základná požiadavka: DOBRÁ ZNALOSŤ BRATISLAVSKÉHO REGIÓNU
- prax v printových alebo online médiách je nutná
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou
- kreativita, flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť
- schopnosť pracovať v časovom strese

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3399933  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950,00 Eur - 1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe+ 13.plat (+ zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok)