Redaktor pre denník Nový Čas - servisné témy

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
950,00 Eur - 1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe + 13.plat + zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rubrika Servis, do ktorej hľadáme nového kolegu, je zameraná na praktické témy ako napr.: financie, sociálna oblasť, bývanie, zdravie, personalistika a zamestnanie, vzťahy a pod.

Pracovná náplň:
- písanie článkov do rubriky Servis v Novom Čase
- získavanie tipov a hľadanie zaujímavých tém
- účasť na tlačových konferenciách
- prípadné spracovanie aktualít dňa
- občasné večerné a víkendové služby (striedanie s kolegami)

Životopis posielajte na e-mail: [email protected] pod značkou: "SERVIS".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- je potrebná prax v printových alebo online médiách
- všeobecný rozhľad, prehľad aj v ekonomických témach
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- znalosť anglického jazyka je výhodou
- kreativita, komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť získavať informácie z rôznych zdrojov a schopnosť prinášať nové témy a pútavo ich spracovať pre čitateľa

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3398567  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950,00 Eur - 1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe + 13.plat + zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok