Brand Manager pre online produkty

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
základný plat 1 200 € a k tomu osobné ohodnotenie podľa skúseností a pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme posilu pre online produkty: Brand Manager je súčasťou marketingového oddelenia a pre pridelené online produkty zabezpečuje plánovanie, kompozíciu, úspešnú implementáciu a vyhodnotenie marketingových stratégií.
Hlavné činnosti:
- analyzovanie a vyhodnocovanie trhu online médií, najmä z pohľadu komunikačných aktivít konkurencie a trendov. Následne návrh marketingovej stratégie pre pridelené online produkty a riadenie procesu jej implementácie.
- spolupráca na zadaniach pre trhové prieskumy na pridelenú značku, vyhodnotenia výsledkov prieskumov a navrhovanie potrebných zmien v pláne aktivít značky
- navrhovanie potrebných krátkodobých opatrení a odporúčaní pre zostavenie ročných marketingových plánov pridelených značiek
- návrhy a realizácia mediálnych spoluprác a bartrov
- príprava a následné priebežné sledovanie schváleného marketingového rozpočtu, sledovanie bartrových plnení, zodpovednosť za proces objednávania, prípravy zmlúv a fakturáciu
- pravidelná kontrola priamych marketingových nákladov pridelených produktov, analýza efektivity využívania stanovených marketingových nástrojov
- úzka spolupráca s redakciami, produktovým a obchodným oddelením
- spolupráca s reklamnými, mediálnymi a eventovými agentúrami za účelom dosahovania cieľov pridelených projektov a aktivít zverených značiek

Životopis, prosím, vložte cez Profesiu, alebo posielajte na e-mail: [email protected], s názvom pozície v predmete. Ak chcete zvýšiť svoje šance, pripravte si motivačný list, ktorý zaujme a presvedčí nás, že ste pre nás ten správny človek a pripojte ho k životopisu.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax minimálne 3 roky na pozícii brand/product/account manager
- praktická skúsenosť s kompletným marketingovým mixom značky, online marketing je výhodou
- silný záujem o online prostredie
- kreatívna, dynamická, proaktívna osobnosť orientovaná na výsledky
- vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
- tímový hráč

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3376530  Dátum zverejnenia: 30.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 1 200 € a k tomu osobné ohodnotenie podľa skúseností a pracovných výsledkov