Regionálny redaktor spravodajstva pre Aktuality.sk

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacMzda pri zamestnaneckom pracovnom pomere je od 800€ brutto a pri externom prispievateľovi (autorskej zmluve) od 1100€ brutto. Konečná výška odmeny bude závisieť od skúseností a výsledkov uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou najnavštevovanejšieho spravodajského portálu na Slovensku? Náš redakčný tím rozširujeme o nových kolegov v regiónoch Slovenska.

Do nášho tímu Aktualít hľadáme posilu, skúseného redaktora, do nasledovných regiónov/krajov:

- Nitriansky kraj
- Žilinský kraj
- Košice/Zemplín

Hľadáme:
- samostatného kandidáta s vysokými nárokmi na sebadisciplínu, schopného robiť rozhodnutia
- komunikatívneho extroverta so záujmom o dianie v spoločnosti najmä na regionálnej úrovni
- kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam a pripraveného sa neustále posúvať a vzdelávať sa
- niekoho, kto novinársku prácu vníma ako životný štýl :)

* prácu je možné vykonávať formou zamestnaneckého pracovného pomeru alebo ako externý prispievateľ (na autorskú zmluvu)

Čo by bolo tvojou úlohou?
- sledovanie aktuálneho diania na regionálnej aj celospoločenskej úrovni
- vyhľadávanie tém a ich analyzovanie, práca so zdrojmi
- autorské spracovanie vlastných redakčných textov na dennej báze
- práca so sociálnymi sieťami
- fotografovanie, príprava videí
- spolupráca na celoredakčných projektoch

- úspešné vydavateľstvo
- práca v príjemnom kolektíve
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuldingy, grilovačky, novoročná tematická párty, pivko po práci :)
- podporujeme zdravý životný štýl a k dispozícii budeš mať Multisport kartu
- stravovacia karta
- sick days
- notebook, mobil

Informácie o výberovom konaní

Ak si sa vo všetkom našiel, tak od teba očakávame okrem CV:
- 3 odkazy na autorské texty (samozrejme môžeš aj viac :) )
- text od 1500 do 2000 znakov na tému - Čo vás hnevá vo vašom regióne?
- krátky motivačný list

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je žurnalistika, marketing, všeobecné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ak spĺňaš nižšie uvedené predpoklady, tak neváhaj, a ozvi sa nám!

- prax v médiách je veľkou výhodou (akceptujeme aj prax v samospráve v mediálnej oblasti, respektíve v iných inštitúciách v mediálnej oblasti)
- rozhľad v regionálnych témach
- dobrá práca s internetom a vyhľadávaním informácií
- znalosť foto/video produkcie
- všeobecný a spoločenský prehľad
- vysoká úroveň slovenskej gramatiky a štylistiky
- logické myslenie
- aktívny vodič

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3969193  Dátum zverejnenia: 18.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac