Teamleader zákazníckeho servisu

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy vo výške 1000€ + KPI na základe rozhodnutia nadriadeného + možný 13ty plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do support tímu Pokec.sk hľadáme zodpovedného teamleadera, ktorý sa skvelo zhostne svojej funkcie!

Čo budeš mať pod palcom?

• riadenie support oddelenia zahŕňajúc zamestnancov a brigádnikov
• personálne činnosti súvisiace s náborom a výberom zamestnancov a brigádnikov
• nastavovanie zmenového kalendára a príprava podkladov pre mzdy
• odborné vedenie a priebežné zaškoľovanie brigádnikov a členov tímu support oddelenia do procesov a povinností,
• poskytovanie poradenstva týkajúceho sa služieb portálu, reklamácie a vedenie príslušnej dokumentácie,
• zlepšovanie kvality produktov a poskytovaných služieb na základe stanovených úloh a požiadaviek,
• návrh stratégií pre zefektívnenie supportného oddelenia
• spracovanie štatistík, analýz a reporting podľa požiadaviek zamestnávateľa,
• iné administratívne práce podľa pokynov zamestnávateľa

Čo ponúkame?

• podporujeme zdravý životný štýl a k dispozícií budeš mať Multisport kartu
• Sick Days a home office podľa pravidiel oddelenia
• lístky do kina
• stravovacia karta
• pracujeme v inšpiratívnom prostredí najmodernejšej office budovy v Žiline na Poštovej, ktorá splní aj náročné očakávania na pracovné priestory https://www.instagram.com/postovazilina/
• máš možnosť s nami rásť – nebojíme sa nových technológií, vzdelávame sa interne i externe, chodíme na rôzne konferencie
• čakajú ťa tu už aj kolegovia, ktorí sú častokrát aj kamošmi, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec srandy
• vezmeme ťa na teambuldingy, grilovačky, novoročné tématické párty alebo po práci len tak na pivo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3846490  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac