Kuriér pre Bistro.sk - Košice

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dá sa dosiahnuť príjem 1500 - 2000 € / mesiac.

Rád šoféruješ? Poď voziť jedlo hladným zákazníkom z reštaurácií v Košiciach. Do tímu Bistro kuriérov hľadáme nové posily. Máš auto, motorku alebo bicykel? Začni doručovať jedlo z vybraných reštaurácií. Vyber si kedy chceš pracovať - sme otvorení pondelok až nedeľa od 10:30 do 21:00. Časovo flexibilná práca. Je na tebe koľko hodín v týždni odrobíš.

Podmienkou pre prácu kuriéra je vlastné auto / skúter / bicykel a android smartphone, do ktorého ti dáme aplikáciu pre prijímanie objednávok.

Odmena sa vypláca týždenne na faktúru.
Výška celkovej odmeny sa vypočíta súčtom hodinovej mzdy + odmeny za vybavené objednávky + bonusy.

Odmena:
+ 3,60 € až 4,10 € / hodina
+ odmena od 1,50 € až 1,90 € za každú vybavenú objednávku
+ 50 € štartovací bonus a systém motivačných odmien
Výplata je každý týždeň.

Kuriér si vie vyfakturovať 300 - 450 € / týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vlastné auto alebo skúter
- vlastný smartphone,
- faktúra pre týždenné vyplácanie,
- základy angličtiny pre prácu s aplikáciou,
- zodpovedný prístup,
- príjemné vystupovanie.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3692660  Dátum zverejnenia: 5.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac