Junior Webdeveloper pre interný CRM systém

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Prievozská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacKaždého kandidáta posudzujeme individuálne. Výška dohodnutej odmeny zodpovedá finálnej úrovni kandidáta a začína od 1300€ pri HPP + možný 13ty plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý si bude s JavaScriptom rozumieť minimálne tak dobre, ako si bude rozumieť s nami :)

A teraz vecne a stručne:

Potrebujeme kódera, ktorý bude pracovať na vývoji interného CRM systému. Snažíme sa vyvíjať moderné aplikácie a robíme všetko pre to, aby aj naše CRM-ko takou aplikáciou bolo. Na frontende natrafíš na Angular a backend máme postavený na Node.js, takže JavaScriptu sa isto nevyhneš. Aktuálne aplikáciu modernizujeme a prepisujeme do TypeScriptu. Nevyhneš sa ani GIT-u, Elasticsearch-u, Socket-om, KeyDb, MySQL-ku a ďalším technológiám, ktoré aj vďaka tebe odskúšame a implementujeme. Ak ti to je všetko známe alebo si trúfaš sa to všetko naučiť, neváhaj a pošli životopis, za nezáväzný rozhovor nič nedáš :)

Office máme v BA a momentálne pracujeme HO, avšak do budúcna určite oceníme nového kolegu priamo v našich priestoroch.

- vieš si vybrať na akom HW budeš pracovať
- podporujeme vzdelávanie - máme vlastný UDEMY účet, vďaka ktorému sa môžeš vzdelávať
- okrem vzdelávania kurzami využívame aj online školenia (konferencie), prípadne soft skilly, ak sa chceš zdokonaliť aj po komunikačnej stránke
- organizujeme deň detí pre celé naše rodiny, zapájame sa do rôznych aktivít (napríklad Naše Mesto, Do práce na bicykli, GirlsDay, Darovanie krvi)
- naše teambuildingy sú legendárne (áno, je potrebné, aby tento bod mal samostatnú odrážku, pretože naozaj sú ☺) chodíme na opekačky, poriadame súťaže vo varení gulášu, zorbingovali sme a veľa veľa ďalších
- odborníkov si ceníme, preto ťa čaká férové finančné ocenenie
- pravidelne diskutujeme a vymieňame si najnovšie informácie o technológiách a trendoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Základy
MySQL - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy
ElasticSearch - Základy
NODE.JS - Základy
Angular 10 - Základy

Výhodou: ukážky prác uchádzača

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3684792  Dátum zverejnenia: 2.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac