UI dizajnér pre weby a aplikácie

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Poštová 1, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
dohodou
Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Základná zložka platu, u juniorov na tejto pozícii, začína od 1000 € brutto mesačne a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ďalšie šikovné ruky by sa hodili a v hľadáčiku máme UI dizajnéra, ktorý nám pomôže pri redizajnoch našich silných značiek ako sú Autobazar.EU, Nehnuteľnosti.sk, Bazar.sk, Autovia.sk, Novostavby.sk, Autobazar.SK a ďalších. Výsledok tvojej práce budú denne používať 10-tisíce používateľov. Ak je to pre teba výzva, neváhaj a pošli nám tvoje CV a portfólio.

Čo ťa u nás čaká?

• navrhovanie dizajnov nových značiek, či redizajnov existujúcich webov,
• definovanie jednotnej grafickej komunikácie (Dizajn manuál) značky od ikonky až po desktop,
• vytváranie UI kitov, ktoré fungujú responzívne,
• navrhovanie riešení v atomic design systéme,
• príprava podkladov pre tím programátorov,
• zlepšovanie a hľadanie nových riešení pre uľahčenie života návštevníka.

A samozrejme ťa čaká šikovný tím kolegov, ktorí ťa zaškolia a pomôžu ti dostať sa rýchlo do tých správnych koľají.

• ak ti záleží na dobrých vzťahoch v práci, si na dobrej adrese, je tu vynikajúce firemná kultúra. Kolegovia nie sú len kolegovia, ale aj dobrí kamoši, ktorí pravidelne chodia spolu športovať, kvízovať, laserovať a užijú si aj v práci kopec zábavy
• pravidelne diskutujeme a vymieňame si najnovšie informácie o technológiach a trendoch
• skvelé teambuldingy, raňajky, grilovačky, novoročné tématické párty
• flexibilná pracovná doba, moderné technické vybavenie, stravné nad rámec zákona, káva, čaj, ovocie, zelenina
• školenia a konferencie v obore
• profesionálne technické a softwarové vybavenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• ovládať minimálne Photoshop a Ilustrator, a veľkou výhodou je Sketch
• kreatívny a inovatívny človek,
• mať chuť učiť sa a zdokonalovať svoje schopnosti,
• s prehľadom o najnovších trendoch v dizajne či technológiach

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3634979  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Základná zložka platu, u juniorov na tejto pozícii, začína od 1000 € brutto mesačne a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí