Junior IOS developer

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Poštová, Žilina-Vlčince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacKaždého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Základná zložka platu, u juniorov na tejto pozícii, začína od 1 200 € brutto mesačne ( pri full time úväzku) a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomosti, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho možný ročný bonus podľa stanovených interných pravidiel.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme junior iOSáka, ktorý sa chce zdokonalovať v programovaní appiek a má chuť sa učiť od nášho skvelého kolegu.

Čo od Teba vyžadujeme?

- aspoň základné znalosti programovania vo Swifte. Nepotrebujeme, aby si bol senior a mal za sebou stovku projektov. Chceme mať v tíme šikovného človeka, ktorý má chuť zdokonalovať sa v tom, čo ho baví.
- výhodou pre teba je určite aj znalosť GIP a OOP.
- budeme radi, ak nám pošleš ukážky prác, čo máš za sebou. Môžu to byť drobné školské projekty alebo tvoje programovanie vo voľnom čase. Dôležité je, aby sme videli, že už máš aspoň drobné skúsenosti s programovaním a vieš si predstaviť, čo taká práca programátora obnáša.

Čo Ti práca pre Pokec vie poskytnúť?

• vyvíjame najväčšiu slovenskú sociálnu sieť – Pokec, ktorú navštívi mesačne cca 1 milión užívateľov a je tu s nami už neuveriteľných 19 rokov!
• pracujeme s veľkými dátami - naše relačné databázy majú 1.5 TB
• budeš sa spolupodieľať na návrhu, vývoji a ladení aplikácie
• odtestuješ a zdokumentuješ
• môžeš realizovať vlastné nápady a skúšať nové technológie

- vieš si vybrať na akom pracovnom HW budeš pracovať
- možnosť zdokonalenia sa v anglickom jazyku priamo v sídle firmy, individuálne hodiny s lektormi
- pravidelne organizujeme hackathony, kde môžeš prísť s novými nápadmi alebo sa inšpirovať inými (posledné víťazné boli napr. RP widget na vlastnú stránku, real – time heatmap alebo radiálne menu do appky.. ) –fantázii sa medze nekladú, tak k nám poď tvoriť
- zvykneme chodiť na konfery (BrnoPHP, Webexpo, Reactive, PyCon) a meetupy (Rubyslava, WebElement, JUGZA)
- ak by si sa potreboval presťahovať do Žiliny, vieme ti pomôcť s bytom
- po práci vybehneme posedieť, sem tam vylezieme na nejaký kopec
- organizujeme deň detí pre celé naše rodiny, zapájame sa do rôznych aktivít (napríklad Naše Mesto, Do práce na bicykli, GirlsDay, Darovanie krvi)
- naše teambuildingy sú legendárne (áno, je potrebné, aby tento bod mal samostatnú odrážku, pretože naozaj sú ☺) chodíme na opekačky, poriadame súťaže vo varení gulášu, zorbingovali sme a veľa veľa ďalších
- odborníkov si ceníme, preto ťa čaká férové finančné ocenenie
- vynikajúca firemná kultúra. Kolegovia nie sú len kolegovia, ale aj kamoši, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec srandy
- pravidelne diskutujeme a vymieňame si najnovšie informácie o technológiách a trendoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Swift - Základy
GIT - Základy

Výhodou: ukážky prác uchádzača

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3628663  Dátum zverejnenia: 29.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac