Pracovník zákazníckeho servisu pre inzertné weby

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Poštová 1, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiaczákladný plat 850 € + osobné ohodnotenie v závislosti od skúsenosti kandidáta, možný ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Okrem toho, že sme lídri v inzertnom segmente na slovenskom online trhu, sme aj firma plná nadšencov a profíkov a jedna z hodnôt našej firmy je spokojnosť zákazníkov a poskytovanie kvalitných zákazníckych služieb. Aby oddelenie zákazníckych služieb klapalo ako hodinky, potrebujeme novú kolegyňu alebo kolegu.

Dennou súčasťou práce Pracovníka zákazníckeho servisu je:
• poskytovanie odbornej pomoci klientom a používateľom našich služieb,
• poskytovanie konzultácií pri predaji inzertných produktov a ostatných produktov zamestnávateľa,
• emailová, resp. telefonická komunikácia so zákazníkmi inzertných webov.

Čo ti ponúkame?
• pracovať budeš v modernej biznis budove v Žiline. V papučkách (aj tie ti dáme) si môžeš prebehnúť na obed, do štýlovej kaviarničky či len tak sa poprechádzať v átriu s exotickými rastlinami a jazierkom
• skvelú atmosféru. Niekedy síce trochu rušnú, ale na to si veľmi rýchlo zvykneš. Ak by si však niekedy potreboval vypnúť, k dispozícii ti bude naša chill zóna
• top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši. Priprav sa preto na rôzne pranky, oslavy narodenín, uvoľnené posedenia pri pive a na to, že sa tvoja upravená momentka z firemnej párty môže objaviť v našej spoločnej skupine.
• epické teambuildingy, po ktorých budeš potrebovať deň voľna. Splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal… To dá zabrať ;)
• ak by ti športových aktivít v rámci teambuildingov bolo málo, dáme ti MultiSport kartu
• home office a sick day nájdeš u nás tiež.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potešíš nás, ak spĺňaš nasledujúce požiadavky:
• znalosť niektorého z našich inzertných portálov
• si komunikatívna osoba, nebojíš sa telefonických rozhovorov s našimi zákazníkmi a zvládaš aj určitú dávku stresu
• pracovné nasadenie na vysokej úrovni
• prax na podobnej pozícii je vždy vítaná
• vynikajúca znalosť slovenského jazyka
• užívateľská znalosť internetu

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3595230  Dátum zverejnenia: 23.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac