Pracovník zákazníckeho servisu Bistro.sk

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Poštová, Žilina-Vlčince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiaczákladný plat 700€ + KPI do 150€ za splnenie mesačných cieľov + stravné lístky, preplatené víkendy a sviatky podľa ZP + ostatné zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme lídri na trhu a do tímu Bistro.sk chceme TEBA! Ak máš záujem o prácu v tíme tvorcov moderného, stabilného a najväčšieho portálu na objednávanie jedla na Slovensku, tak hľadáme práve teba!

Spokojnosť našich zákazníkov je prvoradá a poskytovať kvalitné služby a ešte viac kvalitnú zákaznícku podporu je Alfou a Omegou každého support oddelenia.

Ak nám v tom chceš pomôcť, ozvi sa, čakáme na teba!

Čo pre teba máme pripravené?

•    emailovú a telefonickú komunikáciu (pasívne/aktívne hovory) so zákazníkmi Bistro.sk a reštauráciami
•    pod palcom budeš mať aj zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť jedálnych lístkov a informácií o reštauráciach
•    odsleduješ si zrealizované objednávky na Bistro.sk
•    a nezabúdame ani na pravidelné štatistiky a reporting podľa pokynov supervízora a manažéra Bistro.sk

Ako pracujeme?

Máme rôzne typy zmien napr ranné od 8:00 - 16:30, medzi zmeny od 10:00 - 18:30, poobedné od 13:30 - 22:00, samozrejme, tých kombinácii je viac ale môžeme ti na teraz sľúbiť, že skôr ako o 8 zmena nezačne a neskôr ako o 22 končiť nebudeš.

Ak by si potreboval, vieme sa dohodnúť aj na 6 hodinovom úväzku.

Veríme, že ku nám zapadneš! :)

• vynikajúca IT spoločnosť
• práca v mladom kolektíve
• voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
• teambuldingy, grilovačky, novoročné tématické párty, pivko po práci :)
• podporujeme zdravý životný štýl a k dispozícií budeš mať Multisport kartu
• pracujeme v inšpiratívnom prostredí najmodernejšej office budovy v Žiline na Poštovej, ktorá splní aj náročné očakávania na pracovné priestory https://www.instagram.com/postovazilina/
• stravovacia karta
• sick days

Informácie o výberovom konaní

Na oddelenie prijímame 2 ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné komunikačné zručnosti
• prozákaznícka orientácia
• dobrá nálada a pozitívny prístup k životu
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovednosť, lojálnosť
• používateľská znalosť internetu

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3573440  Dátum zverejnenia: 15.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac