Brand manager

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Základná zložka platu na tejto pozícii začína od 2000 € brutto mesačne a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomosti, znalostí, zručností a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre skutočne nezávislý mienkotvorný spravodajský web, ktorý patrí k najčítanejším na Slovensku? Chceš posilniť značku, za ktorou stoja známe novinárske mená, silná investigatíva a kreatívny tím?

V Aktuality.sk odhaľujeme korupciu a klientelizmus, bojujeme proti organizovanému zločinu, prinášame rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi aj reportáže z regiónov.

Ukazujeme pravú tvár Slovenska bez toho, aby sme zakrývali fakty a ohýbali realitu. Pridaj sa k nám.

Tvojou hlavnou úlohou bude zadefinovať a realizovať brandbuildingovú stratégiu pre Aktuality.sk tak, aby si zabezpečil dlhodobú úspešnosť jedného z najčítanejších spravodajských webov na mediálnom trhu.

Na čo sa môžeš tešiť?
- navrhneš marketingovú stratégiu pre Aktuality.sk a budeš mať pod palcom jej implementáciu
- zanalyzuješ a vyhodnotíš trh najmä z pohľadu komunikačných aktivít konkurencie a trendov
- navrhneš opatrenia a odporúčania pre zostavenie ročných marketingových plánov
- dohodneš spoluprácu s marketingovými agentúrami
- pravidelne skontroluješ marketingové náklady, zanalyzuješ efektivitu využívania stanovených marketingových nástrojov
- zastrešíš promo aktivity realizované na podporu predaja
- budeš úzko spolupracovať s redakčným a produktovým tímom Aktuality.sk

- skvelý kolektív, kde si zakladáme na otvorených a priateľských vzťahoch
- atraktívna práca, pri ktorej využiješ najmodernejšie technológie
- skúsení kolegovia, ktorí Ti ochotne poradia a vymienia si cenné skúsenosti
- pravidelné teambuildingy a voľné vstupy na rôzne podujatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v marketingovom obore podmienkou, 3 roky na pozícii senior brand / produkt manager
- praktická skúsenosť s kompletným marketingovým mixom značky
- skúsenosti z inej mediálnej spoločnosti sú výhodou
- vynikajúce analytické a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, kreativita, asertívna osobnosť

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3559791  Dátum zverejnenia: 28.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Základná zložka platu na tejto pozícii začína od 2000 € brutto mesačne a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomosti, znalostí, zručností a dĺžky praxe.