Business analytik

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacKaždého kandidáta posudzujeme individuálne a dôležitú úlohu zohráva predstava kandidáta. Plat sa skladá zo základnej zložky a z osobného ohodnotenia. Základná zložka platu na tejto pozícii, začína od 1500 € brutto mesačne a ďalšia zložka mzdy - výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých skúseností, vedomostí a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma, ktorá sa venuje vývoju najznámejších inzertných portálov (Nehnuteľnosti.sk, Autobazar.EU,...) na Slovensku a aktuálne hľadáme kolegu, ktorý sa bude venovať business analýzam v online realitnom segmente.
Pomôže nám nachádzať nové možnosti rozvoja spoločnosti, ďalej vyhodnotí prínosy a riziká v rámci business cases, poskytne odporúčania pre rozhodovanie, navrhne vhodné riešenia a taktiež zanalyzuje realizovateľnosť daného business case.

Tvojou úlohou bude:

- analýza lokálneho/globálneho online real estate trhu,
- monitoring konkurencie,
- spracovanie a zber dát,
- analýza procesov v predmetných business cases,
- príprava podkladov a spracovanie výstupov pre podporu rozhodovania sa pre pridelené projekty,
- spoluúčasť na tvorbe stratégie.

Budeš pravou rukou šéfa produktového oddelenia a budeš spolupracovať s produktovým, dátovým, marketingovým a performance marketing oddelením.

Čo ponúkame?

- top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží,
- zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
- výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých,
- podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
- keď pominie čas "koronový" určite bude kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal…),
- organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitam kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška : Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, a kopec ďalších :))

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame?
- logické a analytické myslenie,
- základné znalosti štatistiky,
- organizovanosť, rozhodnosť, štruktúrovanosť,
- schopnosť zrozumiteľne vizuálne komunikovať výsledky,
- prehľad v realitnom trhu je výhodou.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4016702  Dátum zverejnenia: 13.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac