Účtovník/Úctovníčka

Rinco s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva (majetok, finančné účty, pohľadávky, záväzky, mzdy, personalistika)
- spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov, daň z motorových vozidiel)
- zodpovednosť za zverené firmy
- komunikácia s klientmi a štátnymi inštitúciami
- práca v tíme

- možnosť rýchleho profesného rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie, flexibilná pracovná doba
- vzdelávanie a odborné školenia
- práca v mladom kolektíve;
- dobré platobné podmienky

Profesný životopis a motivačný list posielajte na mailovú adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, ekonomika, účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedného človeka pre systematickú, samostatnú a zodpovednú prácu v priamom kontakte s vedením a kolegami v tíme. Vyžadujeme spoľahlivosť a schopnosť zvládnuť a odkomunikovať ekonomické, účtovné a daňové záležitosti zrozumiteľným spôsobom.
Znalosť programov/softwerov POHODA, MRP a pod. výhodou!

Účtovnícke služby
ID: 3172343  Dátum zverejnenia: 28.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou