Reagujte bez životopisu

Ristorante San Marco hľadá kuchára

Rinascita s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 138, Dunajská Lužná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacUvedená je základná mzda, ktorá bude posúdená individuálne pri dohode so zamestnancom. Možnosť nástupnej mzdy 1200 v čistom plus ďalšie odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Dunajskej Lužnej hľadáme kandidátov na pozíciu Kuchár so zameraním na talianskú kuchyňu.

Vašou úlohou bude:
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka a noriem
- tvorba jedál a jedálneho lístka
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov a esteticku úpravu jedál
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky
- vykonáva ostatné práce podľa pokynov nadriadených

- zázemie v prevádzke s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu
- školenia a profesionálny rozvoj
- rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody, kariérny rast
- strava 2x za zmenu
- ďalšie motivačné odmeny

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zasielajte svoje životopisy cez odkaz nižšie.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.
Z dôvodu veľkého záujmu budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Prax na pozícii/v oblasti

Samostatný kuchár A la carte so zameraním na talianskú kuchyňu

Počet rokov praxe

3

- vyučenie v odbore
- podmienkou je odborná spôsobilosť a platný zdravotný preukaz
- flexibilita - pohyblivá pracovná doba
- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- pracovitosť
- samostatnoť
- tímová spolupráca
- príjemné vystupovanie
- praktické znalosti s Talianskou kuchyňou

Reštaurácia San Marco pôsobiaca už od roku 1997 s Talianskou kuchyňou a rozvozom pizze a jedál.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4033627  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac