Reagujte bez životopisu

Učiteľ/ka pre 1.stupeň ZŠ

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Štvrtok na Ostrove

Miesto práce
Školská, Hviezdoslavov
Termín nástupu
1.9.2021
1 300 EUR/mesiacOkrem príplatku za triednictvo, zmennosť, či profesijný rozvoj ponúkame našim zamestnancom aj osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• priama výchovno-vzdelávacia činnosť;
• usmerňovanie a objektívne hodnotenie výchovy a vzdelávania dieťaťa;
• podieľanie sa na tvorbe a uskutočňovaní školského vzdelávacieho programu;
• vyučovanie všeobecnovzdelávacích predmetov;
• pripravovanie pomôcok potrebných na vyučovanie;
• podieľanie sa na vypracúvaní a vedení pedagogickej dokumentácie a ďalšej dokumentácie;
• poskytovanie poradenstva a odbornej pomoci spojenej s výchovou a vzdelávaním žiakov a aj jeho zákonnému zástupcovi;
• ostatné činnosti súvisiace s priamou výchovno-vzdelávacou činnosťou.

• nové priestory cirkevnej základnej školy nachádzajúcej sa v centre obce, ktoré zahŕňajú aj samostatné priestory pre oddych zamestnancov;
• stabilné a rýchle internetové pripojenie;
• dostupnosť digitálnych zariadení (interaktívne tabule, ai.) pre potreby vyučovania;
• malý kolektív, rodinná atmosféra;
• vedenie, ktoré počúva svojich zamestnancov;
• priestor na implementáciu vlastných nápadov a postupov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo pre primárne vzdelávanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

práca s internetom, mailom - Pokročilý
práca s balíkom kancelárskych aplikácií - Pokročilý
EduPage - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do nášho kolektívu pani učiteľky a pánov učiteľov, ktorí
• vnímajú túto prácu v prvom rade ako povolanie a poslanie pracovať na celostnom rozvoji „svojich detí“ v súlade s katolíckym smerovaním školy;
• (pre ktorých) je tvorivosť, trpezlivosť, zodpovednosť a profesionalita samozrejmosťou;
• sú tímovými hráčmi;
• sa podieľajú na školských aktivitách a rozvíjajú si vzťahy so všetkými členmi školy;
• chápu používanie digitálnych technológií vo vyučovaní ako spôsob, ktorým môžu priviesť „svoje deti“ k rozumnému využitiu takýchto nástrojov;
• majú svoju prácu radi a sú ochotní na sebe pracovať.

Cirkevná základná škola sv. Martina vo Hviezdoslavove bude prvou základnou školou v obci a prvou cirkevnou základnou školou na Žitnom ostrove. Zriaďovateľom školy je Rímskokatolícka cirkev, Bratislavská arcidiecéza. Priestory školy sú úplne nové, pričom pri stavbe sa myslelo aj na oddychovú zónu pre zamestnancov. V prvom školskom roku otvoríme iba prvý a druhý ročník, pričom v každom ďalšom roku budeme prijímať vždy nových prvákov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4029136  Dátum zverejnenia: 4.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac