Asistentka oddelenia marketingu a obchodu

RIJA - Bavaria, s.r.o.

Miesto práce
Dražovská, Nitra-Zobor
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 800 EUR/mesiaczákladná mzda 1050 EUR + mesačné a kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora marketingových aktivít spoločnosti a
- koordinácia marketingových aktivít s Importérom BMW
- správa webov, tvorba kampaní pre oddelenie predaja, servisu a oddelenie predaja náhradných dielov a príslušenstva
- správa sociálnych sietí, publikovanie stories
- návrh a príprava newslettrov, online reklamy, CRM aktivít
- úzka spolupráca s grafickým štúdiom
- administratívne práce zabezpečujúce plynulý chod oddelenia predaj
- príprava podkladov pre ekonomické oddelenie a predaj, kontrola obchodných zložiek
- nadväzovanie partnerských vzťahov pre marketingové aktivíty
- profesionálna podpora predajného tímu
- plánovanie, organizácia a koordinácia eventov pre našich zákazníkov
- písomný a telefonický kontakt so zákazníkmi (zmluvy, ponuky)
- dodržiavanie štandardov a podmienok bonusového systému BMW
- vyhotovovanie štatistík podľa požiadaviek vedenia spoločnosti; reporting

- ponúkame priestor na realizáciu nápadov
- moderné pracovné prostredie
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- zaujímavé zľavy pre zamestnancov

Vaše motivačné listy + životopisy posielajte na [email protected]. Z časových dôvodov avšak kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Facebook - Pokročilý
Instagram - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý
Instagram Business Manager - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

5

schopnosť viesť projekty od začiatku do konca
komunikačné schopnosti
schopnosť pracovať pod tlakom
zodpovednosť a precíznosť

Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel značky BMW a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4592826  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac