Autoklampiar

RIJA - Bavaria, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
základná zložka mzdy je 600 EUR + výkonnostný bonus za káždú odpracovanú normohodinu, mesačná brutto mzda sa pohybuje nad 1.000 EUR (upresňujúce detaily na pracovnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- autoklampiar v autorizovanom servise prémiovej značky
- oprava vozidiel po škodových udalostiach,
- práca na rovnacom ráme, zváračské práce,
- príprava vozidiel na lakovanie

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- práca s novými technológiami a kvalitným vybavením v profesionálnom prostredí
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonu
- pravidelné zvyšovanie kvalifikácie
- odmena za odpracované roky
- zaujímavé zľavy pre zamestnancov

Životopisy a súhlas so spracovaním osobných údajov posielajte elektronicky na [email protected]. Z časových dôvodov sa ozveme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť
spoľahlivosť
snaha učiť sa
schopnosť pracovať pod tlakom
precíznosť a dôslednosť
vyučený v odbore
min. 2 roky praxe v odbore výhodou
bezúhonnosť
vodičský preukaz min. B

Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel značky BMW a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3387937  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy je 600 EUR + výkonnostný bonus za káždú odpracovanú normohodinu, mesačná brutto mzda sa pohybuje nad 1.000 EUR (upresňujúce detaily na pracovnom pohovore)